Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 357 0
18.06.2017

M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Wiele osób ma problem z wyborem jednego z dwóch karabinów po stronie antyterorystów, a mianowicir M4A4 oraz M4A1-S. W dzisiejszym artykule przedstawie wam obie te bronie, porównam je oraz powiem, jakiego wyboru ja bym dokonał I oczywiście go uzasadnię. Ja już nie przedłużam i zapraszam do czytania tego artykułu. Z góry mówię, że wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie. Ja jedynie porównuję broń i zachęcam do wybrania jednej z nich.

Pierwszym punktem jaki omówimy będzie cena broni. M4A4 kosztuje 3100$, natomiast wersja z literką S tyle samo. Następna kategoria to pojemność magazynku i ilość amunicji. M4A1-S ma dwadzieścia pocisków w jednym magazynku, a czterdzieści łącznie, natomiast M4A4 ma trzydzieści pocisków w magazynku, a dziewiędziesiąt łącznie.
Jedną z najbardziej zauważalnych różnic jest jednak obecność tłumika w wersji M4A1-S. Oznacza to, że broń jest cichsza od wersji bez tłumika, a także celniejsza. Zadawane obrażenia są jednakowe przez obie te bronie, a mianowicie wynoszą one 33 punkty obrażeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Kolejną kategorią w tym artykule jest celność oraz kontrola rozrzutu. W M4A1-S sprawa ma się znakomicie. Broń ta ma bardzo dobrą celność, a w dodatku kontrola rozrzutu jest banalnie prosta co ułatwia nam grę z tej broni. Inaczej sprawa ma się z bronią M4A4. Rozrzut ma lekko zbliżony do AK-47. Jest ona znacznie mniej celna od wersji S, a jej rozrzut trudniejszy do kontroli.

Kolejną rzeczą, nad którą się skupimy są sytuacje, w których przyda nam się dana broń. M4A4 jest dobrą na bliskie dystanse, między innymi dlatego, że nie mamy obaw, że skończy nam się amunicja. Natomiast M4A1-S lepsza jest na dalsze dystanse. O wiele łatwiej się z niej pestkuje. Kolejną różnicą tych broni jest szybkość wystrzeliwanych pocisków. W broni M4A4 wynosi 667.67 RPM, natomiast w broni M4A1-S wynosi 600 RPM. Oznacza to, że różnica szybkości wystrzeliwanych pocisków różni się o 11%, co stanowi dużą różnicę, bynajmniej w tej grze, gdyż tutaj liczy się każda setna sekundy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Inaczej ma się sprawa z strzelaniem podczas skakania. Niedokładność M4A4 podczas skoku to 94.41, a dla broni M4A1-S niedokładność podczas skoku stanowi 96.67.

Podsumowując mogę powiedzieć, że wybór zależy tylko i wyłącznie do was. Ja używam M4A1-S ze względu na większą celność. Jest także jak wspomniałem wcześniej cichsza oraz lepsza na dalekie dystanse, ale nie mówię, że M4A4 jest zła. Umiejąc skontrolować rozrzut jesteśmy w stanie bardzo wiele z nią zdziałać.
To na tyle z mojego porównania M4A4 z M4A1-S. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zdecydowałeś się na którąś z tych broni. Nie zapomnij o ocenieniu artykułu w komemtarzu oraz daniu propozycji na kolejne artykuły. Ja już się z wami żegnam I zapraszam do czytania moich innych artykułów.

Grafika zawarta w artykule pochodzi z Google Grafika co oznacza, że nie jestem ich prawowitym autorem. Zakazuję kopiowania treści tego artykułu bez mojej zgody. O zgodę możesz spytać mnie poprzez wiadomości prywatne.

M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie! 5.0 1
1 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
4

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper