Jak to działa
2 0 69 0
31.07.2017

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Jest to gra o tematyce fantasy. Głównym zadaniem w grze jest to, aby bronić własnej osady przed przerażającymi kreaturami. Nie czekaj! Szybko zarejestruj się do gry i broń swojej wioski. A więc prędko weź swoją magiczną laskę i przeczytaj moją recenzje, którą napisałem specjalnie dla Ciebie!
Piękny świat naszej gry tworzy urocze plemię, które rozpaczliwie czeka na naszą pomoc! Naszą misją na tej niesamowitej wyspie jest wypielęgnowanie i utworzenie wielkiego ogrodu i tym samym opiekowanie się naszym plemieniem. Uwaga! Przerażająca siła wyłaniająca się z ciemności będzie nas straszyć wyglądająca jak cienie i będzie próbować przeistoczyć nasz przepiękny ogród w mroczny i pozbawiony uroku złe miejsce pełne mroku! Żeby przeżyć tą nieziemską przygodę musisz jedynie wejść do tej darmowej gry! Po założeniu konta automatycznie przenosi nas do tej pięknej krainy.

Wszystkie misje jakie zostaną nam zlecony są fajne, np. jedno z nich to skłonienie smoczej mamy do złożenia jaj. Gdy tylko zostaną złożone należy od razu zacząć sprawować opiekę na potomstwem! Bo nawet zwykłe jajo wymaga naprawdę dużo naszej uwagi. Trzeba je czyścić oraz głaskać! Zadowolenie smoka z naszej pracy możemy ujrzeć pod postacią ikonki uśmiechniętej miny na nim – trzeba o tym pamiętać. Dlaczego to takie ważne? To nie jest tylko domowe zwierzątko tylko twój sprzymierzeniec ułatwiający i trudne misje oraz bardzo dobrze chroni przed naszymi nieprzyjaciółmi.
Gra weźmie Was szturmem i przepuści atak na serca ulubieńców ogrodów! Jarzące się lampiony, grzyby wielokolorowe i wiele innych rzeczy, tylko czeka, żebyście się nimi zajęli i upiększyli. Duża ilość roślin (ponad 100 gatunków!) niesamowicie uprzyjemni rozgrywkę!

Zasiane przez Was liczne roślinki należycie mają swoje zastosowanie! W naszym browarze możemy uwarzyć wiele przydatnych napoi oraz eliksirów. Napoje grze zawierają wiele zastosowań. Niektóre z płynów pomogą w likwidowaniu trudnych i upierdliwych kreatur nam z upraw, lecz inne eliksiry będą wynagrodzeniem dla mieszkańców naszego ogrodu. Po pewnym czasie znajdziecie receptury na wszystkie rośliny i będziecie mogli warzyć naprawdę przydatne płyny. Nie wiem czy Was gra satysfakcjonuje, ale ja byłem zadowolony.
Nasza zachmurzona wyspa jest w posiadaniu mitycznego uroku i daje nam wiele do odkrywania. Zaczynając od bardzo dużych Smoczych Skał a zakończając na naszym ogrodzie wodnym i mogę to potwierdzić, że graficznie gra na pewno wszystkich wprowadzi w stan euforii. Gorąco polecam dla każdego. Komentujcie, oceniajcie i poprawiajcie. Pozdrawiam.

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry. 5.0 2
2 0
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal