Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
0 1 64 0
12.09.2017

Margonem gdzie expić na niższych levelach.

21-26 Mrowisko

Expowisko idealne na sam początek. Mnóstwo mobków, jedna elita czynią z tej lokacji bardzo dobre miejsce do expienia naszej postaci. Na expowisku bijemy jak sama nazwa mówi mrówki. Przed wyprawą na expowisko radzę opróżnić swoje eq ze zbędnych przedmiotów gdyż z mrówek wypadają niezwykle dobre przedmioty healujące, np: odwłok mrówki żołnierza który przywraca 1000 pkt. zdrowia oraz możemy mieć ich maksymalnie 30 w jednym stacku. Wspomniałem wcześniej o elicie więc wróćmy teraz do niej. Owym potworkiem jest mrówcza królowa z której dropią unikaty na palladyna i tancerza ostrzy. Mrowisko składa się z kilku komór wypełnionych zwykłymi mobkami, oraz ostatniej w której czeka na nas Mrówcza Królowa. Mobki są w grupkach 2-4 stworki więc exp jest naprawdę szybki.
Jak dojść?
Itchan>Dolina yss>Leśny bród (wejście do mrowiska na dole mapy).

Grając w tę grę możesz zdobyć 320 Graj

30-40 Pagórki łupieżców.

Expowisko dobre dla lepiej ubranych postaci (ale te z gorszym ekwipunkiem też znajdą coś dla siebie) z uwagi na duże grupy stworków. Bić na mapie będziemy głównie wszelkiej maści złoczyńców. Expienie jest dość łatwe, wystarczy siedzieć w centrum mapy i odwiedzać okoliczne jaskinie. Expowisko jesz praktycznie samowystarczalne, gdyż dropią tam wszystkie niezbędne przedmioty np: strzały i potki. Przed wyruszeniem na expowisko dobrze jest uprzątnąć ekwipunek i zostawić tylko te najpotrzebniejsze rzeczy (błoga i potki) gdyż loot jest naprawdę zacny. Wydropić możemy talizmany, torby na klucze (które lepiej wyrzucać gdyż są mało warte), i wiele wiele innych przedmiotów, z których najważniejsze są głowy zbira. Tych lepiej nie wyrzucać gdyż możemy kupić za nie ekwipunek u Tajemniczego Johna w karczmie na moczarach.
Jak dojść:
Torneg>Stare ruiny>Orla grań>Przełęcz łotrzyków>Pagórki łupieżców

Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj

40- 45 Wilcze Plemię w Kanionie Straceńców

Prawdopodobnie najlepsze miejsce do expienia postaci z 40-45 lvl (można dosiedzieć tam nawet do 50). Expowisko oferuje nam szeroką gamę stworków do ubicia (od szamanów do wojowników). Składa się ono głównie z pieczar w której respią się spore grupy mobków, więc co za tym idzie exp jest bardzo szybki ale gorzej ubrane postacie będą miały kłopoty. Na mapce znajdują się również 2 elity oraz jedna elita2. Pierwszą elitą jest wilcza paszcza. Jest ona skierowana głównie dla palladynów i wojowników ponieważ drobią z niej dwa heroiki. Pierwszy to zbroja dla palladyna, a drugi to amulet dla wszystkich klas (chociaż głównie dla tych walczących w zwarciu). Drugą elitą jest Wilcza Jagoda której loot jest skierowany dla wszelkich klas magicznych. Elita2 to Tamus Wuden. Jest on okupowany przez wysokopoziomowe postacie gdyż pokonanie go jest niezwykle ciężkie (jak to z elitami2 bywa), ale lecą z niego legendarne rękawice.
Jak dojść?
Werbin>Brama Północy>Góry Zrębowe>Zachodnie Rozdroża>Kanion Straceńców

Margonem gdzie expić na niższych levelach. 1.0 1
0 1
Art napisany przez Cormac

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
3

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
4

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
7

Minecraft Jak rozpocząć grę na craftcorze? [ MINECRAFT ]

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
8

Minecraft czy Terraria ?

Recenzja Mikros06
9

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper