Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5 0 91 0
15.09.2017

Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Witam, chciałbym wam przedstawić jedną z najlepszych gier przeglądarkowych - Margonem

Margonem to świetna gra na dużą ilość wolnego czasu, w grze posiadamy 6 profesji

- Tancerz Ostrzy - Walczący dwoma ostrzami mało wytrzymały wojownik którymi głównymi zaletami są szybkość, dwie bronie białe często wyposażone w truciznę albo możliwość zadawania głębokich ran oraz ogromne obrażenia.

- Wojownik - To potężna postać władająca białą bronią i tarczą, głównie używa broni dwuręcznej dzięki której zadaje dużo obrażenia i może ogłuszać przeciwników, posiada on również dużą ilość zdrowia oraz wielkie ilości pancerzu.

- Paladyn - Święci wojownicy posługujący się magicznymi mieczami jednoręcznymi zadającymi obrażenia od żywiołów, posiadają również tarczę i umiejętności magiczne.

- Mag - Potężne postacie władającymi żywiołami którzy posługują się laskami, orbami oraz różdżkami, posiadają absorpcje, potężne zaklęcia i zadają ogromne obrażenia.

- Tropiciel - Magiczni łucznicy zadający obrażenia od żywiołów, władają magicznymi łukami i strzałami, znają się na magii i są groźnymi przeciwnikami dla wszystkich.

- Łowca - Zwinny i przebiegły łucznik wykorzystujący trucizny i głębokie rany do szybkiego zabijania swoich przeciwników.

Grając w tę grę możesz zdobyć 310 Graj

W Margonem jest mnóstwo rzeczy które możemy robić, od expienia do robienia kółek wokół ogniska dla przedmiotu, Margonem posiada mnóstwo ciekawych lokacji i questów które wystarczą nawet najbardziej wymagającemu graczowi, a gdy nie interesuje cię expienie, zwiedzanie świata Margonem albo questy to zawsze można iść na potężne istoty jak Tytani których bez dobrej grupy znajomych nie dasz radę zabić, Elity II w celu zarobku lub zdobycia przedmiotów unikatowych, heroicznych oraz najpotężniejszych legendarnych.
Jeśli jednak nie chce ci się stać w jednym miejscu to możesz poszukać Herosów, to samotni przeciwnicy których możesz znaleźć w danych lokacjach a przy okazji trochę pozwiedzać świat Margonem.
Często z okazji różnych świąt też są dodawane eventy w których często pojawiają się nowi herosi, tytani, lokacje i misje.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 320 Graj

Gra jest często poprawiana, aktualizowana i zostają dodawane nowe elementy jak np: herosi, EII.
Nawet jeśli sobie nie radzisz na początku i nie wiesz co robić to jest mnóstwo pomocnych graczy którzy z chęcią pomogą, jeśli jednak jesteś nieśmiały to wtedy możesz zawitać na bardzo aktywne forum gry podzielone na różne kategorie jak profesje, rozmówki ogólne, pierwsza pomoc itd.
Na forum często pojawiają się wszelkiego typu konkursy poetyckie, artystyczne prowadzone przez graczy i przez administracje w których można zdobyć przedmioty, złoto, maskotki, kubki, plakaty oraz walutę premium Smocze Łuski dzięki którym możemy kupić wszelkiego typu ekwipunek od butów po hełm, magiczne mikstury, błogosławieństwa a jeśli lubisz otwierać wszelkiego typu skrzynki to są Smocze Kuferki w których możesz zdobyć unikalne stroje postaci.

To na tyle w mojej krótkiej recenzji Margonem, gra jest genialna i jeśli masz dużo wolnego czasu to warto poświęcić tej grze choć trochę uwagi.

Dziękuje za uwagę i widzimy się na szlakach Margonem.

Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG 5.0 5
5 0
Art napisany przez Navadel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper