Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
2 0 130 0
16.06.2017

MasterYi nieśmiertelny wojownik stylu wuju

Master yi jest dość tanią postacią patrząc na jej możliwości. Gdyż kosztuje 450ip . Nie posiada ona niesamowitej mechaniki której nie da się zrozumieć. Jest to raczej prosty bohater dla początkujących ludzi grających w ligę legend lub dla osób które są znudzeni trudnymi mechanicznie postaciami typu camille, Jhin itp. Dodatkowo jest on idealny do teamfightów clearowania jangli czy nawet do solowania każdej postaci czy moba w grze. Ma on naprawde wielki potencjał który trzeba wykorzystać. W tym właśnie powstaje ten poradnik by pokazać graczom jak silna może być ta postać gdy jest użyta prawidłowo. Zacznijmy od clearowania jangli osobiście zaczynam od reda ide na wilki potem na blue na groumpa i na kraba po krabie zazwyczaj przydaje się zgankować jakąś linie to zależy od jakiej strony zaczeliśmy grę jeżeli mamy bliżej bota idziemy na mida a jeżeli mamy bliżej topa to też idziemy na mida gdyż mid jest idealnym miejscem na ganki z 2 stron mamy krzaki a w tej minucie nie powinny się tam znajdować wardy wiec jest idealne jeśli nasz midlainer wygrywa linie rezygnujemy z ganka i wracamy do bazy kupujemy buty ulepszamy pote do jg kupujemy warda i wracamy do jg farmimy się do 6 poziomu potem przyhodzi pora na beibisiting latamy tylko z linii na linie i gankujemy kiedy tylko się da okazjonalnie kładąc wardy i zabijając moby z jg po paru gankach wracamy do bazy by kupić item do jg i ulepszyć buty wracamy do jg i robimy dragona po czym robimy herolda stawiamy go na lini która najbardziej pushuje i wracamy do jg drużyna przeciwna powinna się zainteresować cheroldem i odpuścić którąś z linni wtedy na nią idziemy i pomagamy drużynie ją zapushować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Build widoczny powyżej i poniżej zawiera przedmioty które pomogą przeżyć naszej postaci za pomocą kradzieży zdrowia zwiększonej za pomocą obrażeń od ataku. Szybkiej eliminacji przeciwników przy pomocy szybkości ataku. Szybszej regeneracji umiejętności za pomocą redukcji czasu odnowienia. Oraz większą mobilność za pomocą prędkości ruchu. Build ten został stworzony by wygrywać każdą gre w league of legends bez problemu i wysiłku gdyż można przy tym buildzie w spokoju zssolować 5 osób zrobić solo barona czy nawet zssolować pradawnego smoka. Jest on idealny do gierek soloQ itp. Zabicie jakiej kolwiek postaci czy moba jest bezproblemowe chyba że chodzi o postacie ze stunami w takim wypadku musimy szybko reagować by takowyć stoonem nie dostać gdyż master pomimo tego jest nadal papierowy i łatwo go zabić gdyż ma mało hp wystarczy żucić dobrego stoonaa roota sneera feera czy knock upa i ginie
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Jest to mój pierwszy poradnik do gry league of legends. Jestem tu nowy i chciałem się tylko wypowiedzieć na temat MasterYi który potrafi bez problemu wygrać gre bez niczyjej pomocy. Jednak jeżeli jest źle używany może całkowicie zepsuć grę i feedować głównym asem mastera yi są obrażenia wiec większość postaci tankowatych czy nie zginie od niego po paru machnięciach mieczem jednak na starcie gry master jest bardzo papierowy i łatwo go zabić na 1 lvl wystarczyłby nawet taki galio. Dobrą kontrą są postacie zadające spore obrażenia w krótkim czasie jak vayne czy jhin. Zabicie tej postaci jest trudne ale jest bardzo satysfakconujące każda osoba może to potwierdzić . Nic nie przebije tego uśmiechu na mordzie kiedy widzisz jak master czy inny rakowy bohater ginie jak mucha od jednego pocisku jhina na 1000 ad.
MasterYi nieśmiertelny wojownik stylu wuju 5.0 2
2 0
Art napisany przez TOXICxHENTAI

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor