Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 39 0
16.08.2017

Matilda Black Prince - powolna panna

Matilda Black Prince jest piątotierowym czołgiem premium. Sklasyfikowany jest jako czołg średni. Ale czy jest to typowy zwinny średniak, który potrafi zajechać przeciwnika od flanki? Odpowiedź brzmi nie. Matilda osiąga zawrotną prędkość 22km/h. Jest szybsza o 2km/h od Mausa. Co czyni ją naprawdę trudnym pojazdem do gry. Kadłub czołgu jest taki sam jak u zwykłej Matildy znajdującej się w drzewku brytyjskim na IV tierze. Kadłub ma pancerz o parametrach takich jak 75 / 70 / 55 mm. Jedyną zmianą w porównaniu do zwykłej jest inna wieża 76 / 63 / 57 mm. Jak możemy zauważyć nie jest to pancernik. Zatem dlaczego ten pojazd jest tak wolny. Wszystkiemu winien jest trzeciotierowy silnik który daję moc 6 koni mechanicznych na tonę. Jest to naprawdę mała ilość. Prędkość jest zatem największą bolączką tego pojazdu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 900 Graj

Słaby pancerz, mała prędkość, więc co może zachęcić nas do zakupu tego pojazdu? Dużym plusem jest ilość życia na poziomie 610 HP. Sześciofuntowe działo Matildy pozwala na penetrację 110 / 180 / 30 mm. Na pociskach APCR sytuacja wygląda naprawdę nieźle. Średni DMG wynosi 75. A na minutę potrafi dokonać zniszczeń rzędu 2000 HP. To całkiem sporo. Czołg ma bardzo szybkie przeładowanie, celność też nie jest najgorsza. Na pewno minusem jest to, że czołg po prostu może się wystrzelać. (Może skończyć nam się amunicja) Kilka razy spotkała mnie taka sytuacja. Czołg nie jest tani. Jego obecna cena w złocie wynosi, aż 1750. Za taką cenę możemy sprawić sobie inny czołg piątego tieru, dwa pojazdy trzeciego tieru, czy też dołożyć i kupić coś lepszego. Czołg ten nie jest dla wszystkich. Można na niego narzekać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 950 Graj

Kupując go musicie liczyć się z tym, że na pole bitwy możecie się po prostu spóźnić. Albo wasza drużyna rozgromi przeciwników, a Wam zostaną ochłapy, lub też to Wasza drużyna przegra i zostaniecie na flance sami na kilku przeciwników. Grając też należy uzbroić się w cierpliwość. Wjazd na małe wzniesienie może pochłonąć sporo czasu. Kolejną sprawą jest, że kiedy zostaniecie wykryci przez wroga, a będziecie się znajdować na linii ognia nie uciekniecie. W grząskich terenach prędkość pojazdu jeszcze bardziej diametralnie spada. Black Prince wyrzucany jest maksymalnie na VI tiery. Jeżeli ktoś lubi grać wolnymi pojazdami lub też ma cierpliwość do ciągłego bycia celem artylerii ten pojazd jest dla niego. Warto go mieć, ale raczej proponowałbym poczekać, aż nadarzy się jakaś obniżka i dopiero wtedy go zakupić. Jeżeli tak jak ja kolekcjonujesz wszelkie ciekawe pojazdy Matilda Black Prince musi znaleźć się u Ciebie w garażu.

Matilda Black Prince - powolna panna 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper