Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 168 0
30.06.2017

MINECRAFT 2 NAJWIĘKSZE OSTATNIE UDATE 1.9 i 1.12

Minecraft to gra sandboxowa która podbiła serca milionów graczy mimo prostej grafiki. Jakiś czas temu ludzi zszokowała zmiana trybu walki w aktualizacji 1.9 zwanej "Combat Update", co po polsku oznacza: "Waleczna Aktualizacja". Dużo osób opuściło wtedy Minecraft lub pozostało na poprzednich wersjach. Wtedy zmieniono wartość zabieranego życia przez narzędzia, tak narzędzia, ponieważ od tego czasu diamentowa siekiera zabiera więcej serduszek niż nie zaklinany diamentowy miecz. Ta aktualizacja dodała nie tylko zmiany w walce, ale dodano również dużo nowych przedmiotów, mobów, bloków i komend. O których opowiem za chwilę. Na poniższym obrazie jest pokazana oryginalna grafika tej aktualizacji. Pierwszy raz z nowym systemem walki można było się spotkać w snaphocie 15w31a, która została wydana dnia 29 lipca 2015 roku. A całkowita wersja weszła dnia 15 lutego 2016 roku.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

W tej aktualizacji dodano: 1. 13 nowych bloków, 2. 4 nowe rodzaje mikstur:Lewitacja, Świecenie, Szczęście oraz Pech. 3. Nowy Gamerule, 4. Generowanie się w Endzie wysp na których pojawiają się kwiaty i owoce chorusu, miasteczka End oraz w nich statki z elytrą i respią się shulkery. 5. Możliwość wskrzeszenia smoka Endu. 6. W walce dodano tarczę oraz Strzałę Widmo oraz 14 różnych strzał z efektami mikstur. 7. A mówiąc już o miksturach dodano nowy item do tworzenia potionów tak zwany: "Oddech smoka", z nich można zrobić mikstury miotane które utrzymują się na ziemi póki ktoś w nie, nie wejdzie.
Drugą aktualizacją która zmieniła rozgrywkę graczy po której ludzie byli skuszeni do powrotu do Minecrafta i oczywiście przyciągnęła nowych graczy do tej gry. Ta aktualizacja była wersją 1.12 której oryginalną grafikę widać poniżej.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ta aktualizacja nazywała się: "World of Color Update" co po polsku znaczy " Aktualizacja Świata Kolorów". Po nazwie odczytać można, że ta aktualizacja zmieniła kolory gliny (której nazwa została zmieniona na terracotte), kolory wełny oraz dodała nowe bloki: Glazed Terracotta(przepalana stara glina), concrete powder ( który po zetknięciu z wodą zmienia się na beton - oczywiście bardzo jaskrawe kolory). W tej aktualizacji dodano również papugi które przy puszczonej muzyce TAŃCZĄ xD. Dodano co dziwne narratora, nowe dźwięki dla różnych rzeczy i czynności. Dodano także samouczek, dla nowych graczy tej gry. Te bloki można było już zacząć używać w dniu aktualizacji, czyli 7 czerwca 2017 roku. Jak dla mnie nowe aktualizacje dla tej gry są bardzo dobre i ta gra idzie w bardzo dobrą stronę. Ludzie odchodzą i przychodzą do tej gry. Minecraft dla mnie będzie zawsze dobrą grą pobudzającą wyobraźnię

MINECRAFT 2 NAJWIĘKSZE OSTATNIE UDATE 1.9 i 1.12 0.0 0
0 0
Art napisany przez Majkax600

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour