Jak to działa
0 0 73 0
28.08.2017

Monster Hunter World - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Monster Hunter World jest to gra typu RPG + akcja. Gra zostanie wydane dzięki firmie Capcom.
Początkowa gra pojawi się tylko na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One lecz premiera gry na komputery osobiste pojawi się w późniejszym terminie. Więc pecetowi gracze nie muszą się martwić że gra przejdzie im koło nosa:) Jeżeli chodzi o fabułę gry to jest ona nieskomplikowana oraz prosta. W grze wcielamy się w tytułowego łowcę potworów, którego zadaniem jest zbadanie nowo odkrytego kontynentu która zwie się ,,Nowy świat'' ( tak na marginesie określenie Nowy świat pierwszy raz został użyty na nowo odkrytym kontynencie, a mowa tutaj o Ameryce). Oczywiście naszym zadaniem jest również poznanie tajemnicy który kryje się w środku oraz co ważniejsze polowanie na potwory.

W ramach kolejnych zadań, otrzymujemy zlecenia na coraz to mocniejsze potwory dzięki którym otrzymujemy coraz to potężniejsze przedmioty do walki z wcześnie wspomnianymi potworami.
Teraz coś o mechanice gry:
W grze nasz świat możemy przemierzać na dwa sposoby:
-tradycyjnie na piechotę
-na grzbiecie wcześniej okiełznanego potwora.
Jeżeli chodzi o samą walkę. Standardowo możemy używać arsenału broni białej, broń dystansową oraz różne przedmioty takie jak: linki z hakiem dzięki którym możemy szybko doskoczyć do naszego przeciwnika. Walkę z naszymi wrogami możemy również prowadzić trochę inaczej. W grze występuje swojego czasu Ekosystem dzięki któremu możemy sprawić aby dwie bestie same ze sobą walczyły dzięki czemu zdobędziemy trofeum bez jakiejkolwiek walki. Sprytnie, nie prawda ? W grze pojawia się też możliwość wspinaczki która umożliwia nam obserwacje zachowania zwierząt na odległość , analizowanie ich zachowanie , a na sam koniec walkę.

W grze nie zabraknie systemu rozwoju postaci dzięki któremu będziemy mogli posiadać coraz to potężniejsze bronie jak i zbroje. Dodając parę słów jeszcze do craftingu. Z truchł powalonych,pokonanych bestii otrzymujemy zasoby dzięki którym mamy możliwość ulepszenie broni lub zbroi w systemie craftingu.
Monster Hunter World została opracowana z myślą o gdzie w pojedynkę. Lecz twórcy umożliwiają nam przyzwanie maksymalnie trójki graczy dzięki którym mamy większe szanse na pokonanie bestii co oznacza wiele nagród dla naszej drużyny.
Kończąc, uważam, że gra zapowiada się świetnie. Oprawa graficzna jest bardzo dobra co sprawia że produkcja przyciąga do siebie wielu graczy. Oczywiście już nie wspominam o bardzo wysokiej opinii jaką gra osiąga przed premierą która dopiero będzie w przyszłym roku lecz prawdopodobnie jest szansa że zobaczymy ją w tym roku w wersji beta jak to bywa zazwyczaj w takich produkcjach.
** Pozdrawiam i zapraszam do czytania innych moich artykułów **

Monster Hunter World - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper