Jak to działa
0 0 48 0
07.07.2017

Mroczne Legendy Porzucona Panna Młoda

Mroczne Legendy Porzucona Panna Młoda to świetna gra Hidden Object Puzzle Adventure. Gra zaczyna się, gdy my jako siostra pewnej kobiety o imieniu Lilly jedziemy akurat do niej na bardzo ważną dla niej okazję czyli ślub. W trakcie drogi do naszej siostry Lilly, niespodziewanie atakuje nas niedźwiedź. Przez niego nasza podróż do naszej ukochanej siostry bliźniaczki jest bardzo utrudniona. Przez niedźwiedzia nasz prezent na ślub dla naszej bliźniaczki uległ zepsuciu. Musimy go naprawić. Podczas naprawiania ratujemy życie miłemu, pięknemu rudemu kotkowi. W zamian za naszą pomoc rudy kotek postanawia być naszym towarzyszem podczas naszej długiej wyprawy. Jedziemy z naszym ojcem do celu. Gdy docieramy na miejsce możemy spotkać dużo osób, który zjawiły się na ceremonii naszej siostry bliźniaczki.

Poznajemy także niedługo już męża naszej siostry. Na początku okazuje się być bardzo miły i elegancki. Jednakże po poznaniu się z kilkoma osobami na ceremonii, wesele naszej siostry atakuje niedźwiedź, który także zaatakował nas w drodze do naszej siostry. Niestety porywa naszą siostrę bliźniaczkę. My z jej niedługo mężem postanawiamy wyruszyć w głąb lasu by odnaleźć naszą siostrę z łap niedźwiedzia. Towarzyszy nam także tłum ludzi z pochodniami i widłami. Jednak oni poszli w złym kierunku i poszli na wprost. Jednak niedźwiedź znajdował się na małej górce, która nie była oświetlona. My z niedługo mężem naszej siostry powodzeniem wskakujemy na górkę i idziemy za niedźwiedziem. Jednak teraz jest przepaść. Zwierzynie udało się uciec znad przepaści lecz nam nie. Jednak po kilku minutach grania mamy mały topór.

Dzięki pomocy topora udaje nam się przewrócić wielkie drzewo, które robi nam wielki most nad przepaścią. Gdy jesteśmy po środku mostu niedługo mąż naszej siostry chce strzelać z kuszy do bestii. Próbujemy go powstrzymać, ze względu na to, że może strzelić w naszą siostrę. On odpycha nas po czym spadamy w przepaść. W ostatniej sekundzie próbuje złapać nas za rękę, lecz nie dosięgamy i spadamy. Spadliśmy w jakieś dziwne miejsce. Są tam niedokończone schody, które możemy naprawić uruchamiając mechanizm w jaskini. Aby to jednak zrobić będziemy musieli zerwać liany sierpem i liany zaplątać w warkocz, dzięki czemu otrzymamy twardą linę, dzięki której naprawimy mechanizm. Po naprawieniu mechanizmu schody, które były niedokończone się dokończą i będziemy mogli z nich skorzystać. Dotrzemy do chaty. Na tym skończmy tą grę, ponieważ jest ona zbyt długa.

Mroczne Legendy Porzucona Panna Młoda 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
2

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
3

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
4

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
5

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
6

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

CSGO (B2P) Czy warto grać w CSGO ?

Recenzja furia016
9

DOTA 2 Pojawiam się i znikam w Dota

Poradnik Boomboxpl
10

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012