Jak to działa
0 0 53 0
22.08.2017

MTA czyli modyfikacja dodająca nam multiplayer do GTA!

MTA czyli Multiplayer Theft Auto.. Jest to modyfikacja do GTA:SA, GTA III, GTA:VICE CITY która dodaje nam tryb multiplayer do naszej gry.. Aby zagrać w MTA musimy posiadać najpierw GTA:SA (można mieć cracka, ale też można posiadać wersję kupioną)..
Więc co się robi w takim MTA? Od razu mówię, że w MTA nie robimy misji.. To co musimy robić zależy od rodzaju serwera.. Mamy serwery real life czy też DayZ...

Rozpoczynając grę na reallife rodzimy się w mieście nie posiadając żadnych przedmiotów, bez żadnych pieniędzy.. Jesteśmy spłukani.. Aby zostać prawdziwym użytkownikiem miasta musimy sobie wyrobić dowód w urzędzie miasta.. Po wyrobieniu dowodu możemy rozpocząć swoją pierwszą pracę.. Ale jaką? Na sam początek możemy jeździć takim autkiem, które odkrywa nam mapę a my dostajemy za to pieniądze..

Jednak aby rozpocząć taką pracę musimy zdać prawo jazdy.. To już od nas zależy jakie prawo jazdy będziemy chcieli mieć, ponieważ jak chcemy jeździć motorem to musimy wyrobić prawo jazdy kategorii A, jeśli jednak chcemy posiadać samochód to musimy mieć prawo jazdy kategorii B. Na samym początku polecam wyrobić sobie prawko kat. B i jeździć autem, które odkrywa mapę (nie wiem jak ta praca się nazywa).. Odkrywając mapę zbieramy Gigabajty, za które dostajemy wynagrodzenie. Z tego co pamiętam to na samym początku dostajemy 100$ za 1 Gigabajt. Jeśli uzbieramy trochę więcej pieniędzy to polecam zrobić sobie kartę lotnictwa.. Jeśli uda nam się to zdać w urzędzie to później musimy zdać praktykę, czyli musimy udać się na lotnisko i musimy wsiąść do samolotu i musimy zmieścić się w czasie, żeby licencja została nam nadana.. Mowa o pracy L1 oraz H1.

Najlepszą pracą jest H2, czyli latanie helikopterem za jakimś pojazdem.. Po prostu musimy śledzić dany pojazd przez jakiś czas i my za to dostajemy wynagrodzenie i to nie małe bo 250$ za taki jeden cel to jest bardzo dużo.. Za pracę H2 dostajemy 250$ a za pracę H1 (latanie helikopterem i robienie zdjęć) dostajemy 30$ od jednej sztuki.. Oczywiście możemy latać tym helikopterem przez cały dzień..
Pewnie spytacie mnie, dlaczego od razu nie zaczniemy swojej pracy H2.. Otóż jeśli chcemy rozpocząć pracę w H2 to musimy przelatać w H1 osiem godzin.. Możecie także powiedzieć, że możemy zostawić sobie samolot w locie, co jakiś czas odlatywać wyżej i nic nie robić... NIE DZIAŁA TO TAK! Admini na okrągło kontrolują właśnie czy gracz takiego czegoś nie robi! Także to odpada!
Po co są pracę? Jeśli to jest prawdziwe życie w MTA to powinniście się domyślić, że za uzbierane pieniążki możemy wykupić sobie domek, możemy kupować coraz to lepsze, szybsze samochody..

MTA czyli modyfikacja dodająca nam multiplayer do GTA! 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
3

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
4

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
7

Minecraft czy Terraria ?

Recenzja Mikros06
8

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper