Jak to działa
0 0 39 0
26.08.2017

My Memory of Us - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
W tym artykule porozmawiamy, a raczej wypowiem się co udało mi się dowiedzieć na temat gry My Memory of Us. Jest to świetna przygodówka inspirowana wydarzeniami, historią żydowskiego getta które to znajdowało się w Polsce która w tamtym czasie była pod okupacją Niemiec ( czas trwania II Wojny Światowej 1 września 1939- 2 września- zakończenie na świecie wojny 1945 rok- to tak na marginesie). Wróćmy teraz do naszej gry: My Memory Of Us to przygodowa gra która opowiada o dziecięcej przyjaźni dziewczynki i chłopca w czasach wojny. Co ważniejsze gra została stworzona przez POLSKIE studio Juggler Games. Zanim przejdziemy do fabuły powiem tylko że gra przedstawia fikcyjną opowieść i jest osadzona w świecie nieistniejącym lecz z bardzo dużym nawiązaniem do II wojny światowej a szczególnie getta.

To teraz fabuła !
[ALERT SPOILER] Cała akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście które została zawładnięte przez pewnie naszego głównego wroga jakim jest ,,Zły Król'' oraz jego wierna armia robotów. Jak możemy zobaczyć na sreenach z gry ,,pewna'' część dzielnicy oddzielona się od społeczeństwa wielkim, wysokim murem, wewnątrz którego żyje dwójka dzieci, którzy stają się głównymi bohaterami tej gry, próbują unikać rozłąki i starać się przetrwać w realiach tamtych ,,czasów''. Już po tak krótkim wprowadzeniu w fabułę możemy wywnioskować że gra nawiązuje do tragedii ludzi żyjących w gettcie żydowskim.
Jeżeli chodzi o komunikacje w grze, w postaci dialogów - takich nie ma. Za to wprowadzono system uproszczonych dialogów opierających się na symbolach - zamiast zwykłych zdań pojawiają się dymki z widocznymi prostymi ikonkami.

Czy coś takiego nie przypomina wam sławnej gry stworzonej przez studio Ubisoft Montreal? Jeżeli już wiecie to gratulacje. Jeżeli nie to już wam tłumacze. Chodzi mi o świetną grę przedstawiającą historie 4 postaci. Mowa tutaj o Valiant Hearts the great war. Gra świetna lecz nie o niej tu mowa. Jeżeli chodzi o mechanikę gry sterujemy dwójką bohaterów jak już wspominałem wyżej - każdy z nich różni się posiadanymi zdolnościami, umiejętnościami. Gracz może raz kontrolować ich osobno lub połączyć ich w parę. Oczywiście twórcy gry przygotowali masę zagadek zręcznościowo- logicznych które będą wyzwaniem dla naszych małych bohaterów. Kończąc, uważam że gra zasługuje na uwagę, ponieważ posiada świetną fabułę nawiązująca do II Wojny Światowej , bardzo dobrą mechanikę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Czekam na wasze opinie ! Pozdrawiam :)
PS: premiera gry datowana jest na grudzień 2017 roku.

My Memory of Us - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow