Jak to działa
0 0 54 0
26.08.2017

My Memory of Us - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
W tym artykule porozmawiamy, a raczej wypowiem się co udało mi się dowiedzieć na temat gry My Memory of Us. Jest to świetna przygodówka inspirowana wydarzeniami, historią żydowskiego getta które to znajdowało się w Polsce która w tamtym czasie była pod okupacją Niemiec ( czas trwania II Wojny Światowej 1 września 1939- 2 września- zakończenie na świecie wojny 1945 rok- to tak na marginesie). Wróćmy teraz do naszej gry: My Memory Of Us to przygodowa gra która opowiada o dziecięcej przyjaźni dziewczynki i chłopca w czasach wojny. Co ważniejsze gra została stworzona przez POLSKIE studio Juggler Games. Zanim przejdziemy do fabuły powiem tylko że gra przedstawia fikcyjną opowieść i jest osadzona w świecie nieistniejącym lecz z bardzo dużym nawiązaniem do II wojny światowej a szczególnie getta.
To teraz fabuła !
[ALERT SPOILER] Cała akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście które została zawładnięte przez pewnie naszego głównego wroga jakim jest ,,Zły Król'' oraz jego wierna armia robotów. Jak możemy zobaczyć na sreenach z gry ,,pewna'' część dzielnicy oddzielona się od społeczeństwa wielkim, wysokim murem, wewnątrz którego żyje dwójka dzieci, którzy stają się głównymi bohaterami tej gry, próbują unikać rozłąki i starać się przetrwać w realiach tamtych ,,czasów''. Już po tak krótkim wprowadzeniu w fabułę możemy wywnioskować że gra nawiązuje do tragedii ludzi żyjących w gettcie żydowskim.
Jeżeli chodzi o komunikacje w grze, w postaci dialogów - takich nie ma. Za to wprowadzono system uproszczonych dialogów opierających się na symbolach - zamiast zwykłych zdań pojawiają się dymki z widocznymi prostymi ikonkami.
Czy coś takiego nie przypomina wam sławnej gry stworzonej przez studio Ubisoft Montreal? Jeżeli już wiecie to gratulacje. Jeżeli nie to już wam tłumacze. Chodzi mi o świetną grę przedstawiającą historie 4 postaci. Mowa tutaj o Valiant Hearts the great war. Gra świetna lecz nie o niej tu mowa. Jeżeli chodzi o mechanikę gry sterujemy dwójką bohaterów jak już wspominałem wyżej - każdy z nich różni się posiadanymi zdolnościami, umiejętnościami. Gracz może raz kontrolować ich osobno lub połączyć ich w parę. Oczywiście twórcy gry przygotowali masę zagadek zręcznościowo- logicznych które będą wyzwaniem dla naszych małych bohaterów. Kończąc, uważam że gra zasługuje na uwagę, ponieważ posiada świetną fabułę nawiązująca do II Wojny Światowej , bardzo dobrą mechanikę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Czekam na wasze opinie ! Pozdrawiam :)
PS: premiera gry datowana jest na grudzień 2017 roku.
My Memory of Us - co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor