Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
0 0 89 0
18.06.2017

Najlepsza Gra

Stosunkowo Gry Wargaming uważałem za głupie i bezsensowne. Pewnego razu jednak mój ulubiony Yotuber postanowił nagrać materiał o banankach. Po obejrzeniu tego materiału stwierdziłem że pora zacząć przygodę z banankami. Pełen zapału wpisałem kod na +100 bananków i rozpocząłem przygodę z grami. Po pewnym czasie zauważyłem tą grę World of Waships za dużą ilość Bananków. Stwierdziłem że mógłbym pograć w tą grę. Kiedy się zarejestrowałem po naradach z mamą pobrałem tą grę. To znaczy rozpocząłem pobieranie bo ta gra bardzo długo się pobiera. Pobieranie zakończyło się nazajutrz rano kiedy jadłem śniadanie. Niestety musiałem iść do szkoły więc nie mogłem w nią pograć. Lekcje ciągnęły się jak mucha w smole. Nie mogłem się doczekać aż spróbuje zagrać w World of Warships. Byłem ciekawy jak mi pójdzie w tej grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 950 Graj

Postanowiłem zrobić wszystkie zadania za bananki. Zagrałem kilka bitew. Ta gra wydawała mi się średnia ale z powodu bananków grałem w nią. Na pierwszych poziomach szło mi nieźle ale gdy kupiłem lepsze statki to już wszystko się zmieniło.Za zdobyte pieniądze starałem się ulepszać mój ulubiony statek WICKES. Zresztą jest on na obrazku powyżej Był on poziomu 3 dlatego często wpadałem na poziom 4 lub 5 a co się z tym wiąże także pierwszy umierałem i nie mogłem sobie normalnie pograć. Dlatego nienawidziłem tej gry. Ciągle zostałem trafiany torpedą i od razu nie miałem połowy HP. Dlatego na jakiś czas przestałem grać w World of Warships. Pisząc na jakiś czas po prostu były to dwa dni. Jednak kiedy wraz z mamą pojechałem do cioci tam mój starszy kuzyn pokazał mi jego konto w World of Warships. Też chciałem mieć takie poziomy jak on. Dlatego zawzięcie zacząłem grać w tą grę codziennie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1000 Graj

Gdy zrobiłem wszystkie zadania z Bananków to nadal w to grałem i do tej pory gram.
Jak widać na zdjęciu rozegrałem 65 bitew. Zatopiłem 37 statków z tego 12 z działek 16 torpedami a 8 z powodu pożaru lub zalania bardzo się cieszę z tych wyników. Jeszcze trochę mi brakuje do wyników kuzyna ale bardzo się staram. Zdobywam jak najlepsze poziomy i przy ty bardzo dobrze się bawię. Dzięki tej grze poznałem fajnego kolegę który gra ze mną w tą grę. Ma on podobne poziomy jak ja. Tylko ma on lepszy komputer więc ma mniej mu się ścina ta gra. Jednak jedyną wadą tej gry jest to że strasznie zabiera pamięci na dysku , długo się instaluje oraz długo się aktualizuję. Ale ten kto ma dobry komputer temu to nie będzie przeszkadzać. Kończąc jest to bardzo fajna gra i polecam ją każdemu. Jak chcecie ze mną pograć to mój nick to Matiak102 Dlatego można mnie zaprosić do plutonu.

Najlepsza Gra 0.0 0
0 0
Art napisany przez M11MAti05

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
9

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1