Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
0 0 127 0
18.06.2017

Najlepsza Gra

Stosunkowo Gry Wargaming uważałem za głupie i bezsensowne. Pewnego razu jednak mój ulubiony Yotuber postanowił nagrać materiał o banankach. Po obejrzeniu tego materiału stwierdziłem że pora zacząć przygodę z banankami. Pełen zapału wpisałem kod na +100 bananków i rozpocząłem przygodę z grami. Po pewnym czasie zauważyłem tą grę World of Waships za dużą ilość Bananków. Stwierdziłem że mógłbym pograć w tą grę. Kiedy się zarejestrowałem po naradach z mamą pobrałem tą grę. To znaczy rozpocząłem pobieranie bo ta gra bardzo długo się pobiera. Pobieranie zakończyło się nazajutrz rano kiedy jadłem śniadanie. Niestety musiałem iść do szkoły więc nie mogłem w nią pograć. Lekcje ciągnęły się jak mucha w smole. Nie mogłem się doczekać aż spróbuje zagrać w World of Warships. Byłem ciekawy jak mi pójdzie w tej grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Postanowiłem zrobić wszystkie zadania za bananki. Zagrałem kilka bitew. Ta gra wydawała mi się średnia ale z powodu bananków grałem w nią. Na pierwszych poziomach szło mi nieźle ale gdy kupiłem lepsze statki to już wszystko się zmieniło.Za zdobyte pieniądze starałem się ulepszać mój ulubiony statek WICKES. Zresztą jest on na obrazku powyżej Był on poziomu 3 dlatego często wpadałem na poziom 4 lub 5 a co się z tym wiąże także pierwszy umierałem i nie mogłem sobie normalnie pograć. Dlatego nienawidziłem tej gry. Ciągle zostałem trafiany torpedą i od razu nie miałem połowy HP. Dlatego na jakiś czas przestałem grać w World of Warships. Pisząc na jakiś czas po prostu były to dwa dni. Jednak kiedy wraz z mamą pojechałem do cioci tam mój starszy kuzyn pokazał mi jego konto w World of Warships. Też chciałem mieć takie poziomy jak on. Dlatego zawzięcie zacząłem grać w tą grę codziennie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 850 Graj
Gdy zrobiłem wszystkie zadania z Bananków to nadal w to grałem i do tej pory gram.
Jak widać na zdjęciu rozegrałem 65 bitew. Zatopiłem 37 statków z tego 12 z działek 16 torpedami a 8 z powodu pożaru lub zalania bardzo się cieszę z tych wyników. Jeszcze trochę mi brakuje do wyników kuzyna ale bardzo się staram. Zdobywam jak najlepsze poziomy i przy ty bardzo dobrze się bawię. Dzięki tej grze poznałem fajnego kolegę który gra ze mną w tą grę. Ma on podobne poziomy jak ja. Tylko ma on lepszy komputer więc ma mniej mu się ścina ta gra. Jednak jedyną wadą tej gry jest to że strasznie zabiera pamięci na dysku , długo się instaluje oraz długo się aktualizuję. Ale ten kto ma dobry komputer temu to nie będzie przeszkadzać. Kończąc jest to bardzo fajna gra i polecam ją każdemu. Jak chcecie ze mną pograć to mój nick to Matiak102 Dlatego można mnie zaprosić do plutonu.
Najlepsza Gra 0.0 0
0 0
Art napisany przez M11MAti05

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor