Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 76 0
23.06.2017

Najlepsze miejscówki na bombę! (Dust 2)

W tym artykule przedstawię wam najlepsze miejsca na podłożenie bomby, tym razem na mapie Dust 2, czyli również jednej z popularniejszych. Nie ukrywam, że artykuł a takim temacie napiszę kilka razy, jednakże za każdym razem przedstawię miejsca na innych mapach. Ja jestem GN0M3K i nie przedłużam tego wstępu. Serdecznie zapraszam was do czytania tego i innych moich artykułów.
W tym artykule zaczniemy od miejsc na bombsite A. Pierwszym i najbardziej polecanym przeze mnie miejscem jest najbardziej wysunięty na prawo karton, patrząc z długiej. Bombę podkładamy na środku tej skrzyni. Jedynym minusem jest to, że musimy upewnić się, że w chwili podkładania bomby nasi przeciwnicy są daleko od nas, gdyż próba podłożenie bomby w ten sposób w przypadku, gdy przeciwnik jest blisko skutkuje przegraną rundą. W wypadku kiedy udam nam się podłożyć bombę możemy iść schować się prawie w dowolnym miejscu. Możemy iść na długą, krótką, a nawet na respawn antyterrorystów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Dobrym sposobem jest także podłożenie bomby w jednym z rogów tego bombsite, mam namyśli najbardziej wysunięty na prawo i w stronę długiej róg. Gdy podłożymy bombę w taki sposób idziemy na długą i co jakiś czas sprawdzamy, czy przeciwnik jej nie rozbraja. Kolejnym z lepszych miejsc, bynajmniej według mnie jest podłożenie bomby przy kartonie znajdującym się najbliżej krótkiej. Gdy uda nam się podłożyć bombę w taki sposób, jedyne co nam pozostaje to schować się właśnie na krótkiej i wyczekiwać, aż nasz przeciwnik zacznie rozbrajać ładunek C4. Więcej miejsc, które mógłbym wam polecić dotyczące tego bomsite nie znam, dlatego też przejdźmy do drugiego bomsite, czyli bomsite B. Na nim również nie znajdziemy za wiele miejsc do podłożenie bomby. Pierwsze miejsce do podłożenia ładunku C4 znajduje się przy skrzyni znajdującej się przy oknie. Bombę podkładamy po stronie, gdzie znajduje się beczka. Bomba powinna znaleźć się jak najbliżej ściany i skrzyni.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

W takim wypadku idziemy schować się w tunelach i wyczekujemy przeciwnika. Kolejnym z lepszych miejsc, bynajmniej moim zdaniem są kartony. Dwa z nich są otwarte. Bombę podkładamy na tym, który znajduje się po lewej stronie patrząc od okna. Jeżeli nie rozumiesz, zobacz na zdjęciu. W takim wypadku idziemy ukryć się przy drzwiach lub przy murku. Możemy też ukryć się w rogu mapy. Więcej miejscówek, które mógłbym wam szczerze polecić niestety nie znam. Oczywiście jest ich więcej, jednakże są kiepskie, także to na tyle z tego artykułu. Nie zapomnij go ocenić zostawiając jednego z kciuków, a także komentarz z opinią na jego temat. A może ty znasz lepsze miejscówki? Podziel się na ten temat w komentarzach. Widzimy się w kolejnych artykułach.

Po za tematem:
INFO: Poprawiłem mój najpopularniejszy artykuł, gdyż zawierał błędy.
UWAGA: Grafika pochodzi z Google Grafiki, ja przerobiłem ją dodając kropki i strzałki oznaczając przy tym miejscówki, w których podkładamy bombę.

Najlepsze miejscówki na bombę! (Dust 2) 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
5

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
6

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal
10

League of Legends Jak znaleźć swoją "MAIN" postać ? PORADNIK

Poradnik PoProstuFreo