Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 66 0
26.06.2017

Najlepsze miejscówki na bombę! (Inferno)

Witam was bardzo serdecznie w kolejnym moim artykule. Dzisiaj ponownie przedstawię najlepsze miejscówki na bombę, jednakże dzis na mapie Inferno, która od kilku już miesięcy znajduje się ponownie w puli map turniejowych. W tym czasie została także dość mocno zmieniona pod względem grafiki i nie tylko. Nie przedłużam już tego wstępu i z uśmiechem na twarzy zapraszam was do czytania tego artykułu. Rozpoczniemy w nim od omówienia miejscówek na bombsite A, z resztą jak we wszystkich moich artykułach o podobnym temacie. Pierwszą i najbardziej polecaną przeze mnie miejscówką jest róg bombsite. Chodzi o ten najbardziej wysunięty na prawo z balkonu. Bombę podkładamy właśnie w tym miejscu. Możemy iść ukryć się prawie wszędzie, gdyż z każdego miejsca będziemy widzieć rozbrajającego antyterrorystę ładunek C4. Naprawdę gorąco polecam te miejsce. Gdy wychodzimy z balkonów i podążamy w stronę bombsite musimy wejść do niego po malutkich schodkach. Bombę podkładamy przy nich.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Po takim podłożeniu bomby ukrywamy się na balkonach bądź na middle. Gorąco polecam, również dobre miejsce. Osobiście nie polecam ukrywać się na balkonie, gdyż wystarczy granat zapalający bądź koktajl mołotowa i rundę przegrywamy. Dlatego też lepiej ukryć się na middle. Kolejna już miejscówka znajduje się na drugim bombsite, czyli B. Wchodząc bananem na bombsite, a następnie po małych schodkach idziemy od razu na lewo. Tam podkładamy bombę przy niskim murku. Po takim podłożeniu bomby możemy ukryć się na bananie, gdzieś za skrzyniamy na bombsite, czy też w kościółku. Należy pamiętać, aby bombę ustawić jak najbliżej trumien. Podkładając bombę w taki sposób wystarczy wyczekiwać przeciwnika, a gdy rozpocznie rozbrajać bombę wychylić i ustrzelić mu głowę. Jak doskonale pewnie wiecie na tym bombsite znajduje się duża fontanna. Następnym sposobem jest podłożenie ładunku C4 z tyłu fontanny. Tak podłożoną bombę widzimy z kościoła, respawn antyterrorystów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Wystarczy ukryć się w tych miejscówkach i wyczekiwać naszego przeciwnika. Gdy przeciwnik rozpocznie rozbrajać bombę, wystarczy wychylić i zabić go. Gorąco polecam, również jedna z lepszych miejscówek. Pamiętaj, że w wypadku ukrycia się na respawn antyterrorystów co jakiś czas zaglądać, czy twój przeciwnik czasami nie robi Ci plecków, gdyż w takim wypadku runda raczej będzie przegrana. To były polecane przeze mnie miejscówki na mapie Inferno. Jeśli znasz więcej miejscówek na tej mapie, które zasługują również na szczególną uwagę, możesz się ze mną, a także z innymi podzielić tym w komentarzu. Ja jestem GN0M3K, czy też Lefly i kończę ten artykuł. Serdecznie zapraszam do czytania moich innych, między innymi poprawionego na temat skórek za lvl i nie tylko.

Artykuł został napisany samodzielnie, dlatego też zakazuje kopiowania treści tekstowej w nim zawartej. Grafika Google jest źródłem, z którego pochodzi grafika zawarta w artykule. Została przerobiona poprzez jak najdokładniejsze zaznaczenie czerwonymi znakami miejscówek.

Najlepsze miejscówki na bombę! (Inferno) 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal