Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 73 0
22.06.2017

Najlepsze miejscówki na bombę! (Mirage)

Witam, w dzisiejszym artykule przedstawię wam najlepsze miejsca do podłożenia bomby na mapie Mirage, gdyż jest to moja ulubiona mapa, a za razem jest jedną z najczęściej grywanych w trybie turniejowym. Na wstępie powiem także, że na zdjęciach zawartych w artykule zaznaczone są na czerwono wszystkie te miejsca. Ja już nie przedłużam tego krótkiego wstępu i serdecznie zapraszam do czytania artykułu.
Zaczniemy od bardziej lubianej przeze mnie mapy, a mianowicie Mirage. Na tej mapie rozpoczniemy od miejsc na bombsite A. Pierwszym takim miejscem jest pozycja przy jednej ze skrzynek. Bombę podkładamy przy najbardziej wysuniętej na prawo skrzynki widocznej z rampy. Jedyne co nam pozostało to schować się przy schodkach, tych, po których wchodzimy na rampę. Przeciwnik nie ma szans na udane rozbrojenie bomby. Kolejnym z miejsc, które wam dzisiaj przedstawię jest podłożenie bomby przy skrzynce tej, która jest najbardziej wysunięta na lewo patrząc z rampy. Nasz ładunek C4 podkładamy w sposób taki, abyśmy widzieli go z dżungli. Gdy usłyszymy, że nasz przeciwnik rozbraja bombę, robimy to, co w wypadku poprzedniej miejscówki...

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Kolejnym polecanym przeze mnie miejscem na bombę jest podłożenie jej przy skrzynce widocznej z krótkiej. Musimy regularnie patrzeć, czy nasz przeciwnik jej nie rozbraja, gdyż z tego miejsca raczej nie usłyszymy odgłosy rozbrajania bomby. Kolejnym, a za razem jednym z najczęściej używanych sposobów jest podłożenie bomby przy skrzynce najbardziej wysuniętej na lewo, patrząc z miejsca odrodzenie antyterrorystów, tak, abyśmy ją widzieli właśnie z tego miejsca. Warto wtedy ukryć się przy śmietniku, albo przy skrzynkach widocznych ze śmietniczka. Większość osób podkłada także ładunek C4 tak, aby był on widoczny z pałacu, jednakże ja tego nie polecam, gdyż w przypadku, gdy przeciwnik rzuci tam granat zapalający przegramy rundę, gdyż po próbie wychylenia z pałaców zwyczajnie spalimy się. Dlatego też przechodzimy do drugiego bomsite na tej mapie, a mianowicie B. Pierwszą miejscówką, a zarazem najbardziej przeze mnie polecaną na tym bomsite jest podłożenie bomby tak, abyśmy widzieli ją z krótkiej, czyli pośrodku dwóch skrzynek...

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

...Gdy usłyszycie dźwięk rozbrajania wychylcie i zabijcie przeciwnika. Mi prawie za każdym razem się udaje. Kolejną, a za razem drugą najlepszą według mnie miejscówką na tym bomsite jest podłożenie bomby w ten sam sposób, jak przed chwilą, tylko że jak najbliżej skrzynki najbardziej wysuniętej na lewo, patrząc z krótkiej. W takim przypadku idziemy na apartamenty. Mi przez takie podłożenie bomby niedawno udało mi się ugrać clutch 1vs5, a gdyby nie te miejsce, na pewno bym go nie ugrał. Jeżeli chcecie poeksperymentować możecie próbować zabić przeciwnika skanując go z apartamentów, jednakże nie polecam. Ostatnim już polecanym przeze mnie miejscem jest podłożenie bomby przy jednej ze skrzyń w sposób taki, abyśmy widzieli ją z kuchni. Wtedy również wystarczy wychylić i zabić przeciwnika. To już na tyle z tego artykułu. Jeśli Ci się spodobał zostaw kciuka w górę i zostaw komentarz. Widzimy się w kolejnych artykułach!

UWAGA: Zabraniam kopiowania treści artykułu. Grafika została pobrana z Grafiki Google, natomiast po pobraniu zaznaczyłem na niej miejsca czerwonymi kółkami i strzałkami.

Najlepsze miejscówki na bombę! (Mirage) 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour