Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 79 0
28.06.2017

Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Zapewne chciałeś kupić skórki do twoich broni, ale za nic nie mogłeś znaleźć ładnej poniżej 10 euro. W tym artykule przedstawię wam najładniejsze skórki poniżej 10 euro zasługujące na waszą uwagę do broni M4A4, M4A1-S, AK-47, AWP, gdyż są to najpopularniejsze bronie w tej grze. Na zdjęciach przedstawione są najpiękniejsze w tej cenie bronie do M4A1-S oraz AK-47 (moim zdaniem). Serdecznie zapraszam was do czytania i nie zapomnij zostawić swojej opinii na temat tego artykułu. Ja już tego wstępu nie przedłużam i po raz kolejny już w tym artykule zapraszam was do jego przeczytania. Dziś zaczniemy od broni M4A4. Pierwszą skórką do tej broni jest Desolate Space. Najładniejsza skórka do tej broni w tej cenie. Bardzo gorąco polecam, jest po prostu cudowna, osobiście ją posiadam. Kolejną do tej broni jest Evil Daimyo.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Również ładna skórka i co najważniejsze, kosztuje około 1.50 euro. Również ładną skórką jest Dragon King. Nie będę tutaj przedłużać, także przejdźmy do kolejnej broni, a mianowicie M4A1-S. Do tej broni prawie każda skórka jest cudowna. Najładniejszą jest Hyper Beast. Następnie polecam Chantico’s Fire oraz Mecha Industries. Jeśli chodzi o tańsze skórki niż wyżej wymienione polecam Decimator, a w ewentualności do wyboru Cyrex. Przejdźmy do kolejnej już broni, a mianowicie AK-47. Tutaj najładniejszą jest Redline. Osobiście mam ją w ekwipunku i prezentuje się cudownie, szczególnie w obecności czerwonych naklejek. Kolejną skórką jest Frontside Misty. Naprawdę piękna skórka, również gorąco polecam kupić. Ładną skórką jest także Point Dissaray. Do tej broni moim zdaniem nie ma już więcej ładnych skórek, dlatego też przejdźmy do najpopularniejszej snajperki w tej grze, czyli AWP.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Pierwszą skórką jest Fever Dream, która wyszła całkiem niedawno. Bardzo piękna, jedna z najładniejszych skórek do tej broni w całej grze. Następną moją propozycją jest Redline. Również ładna skórka, jednakże wygląda gorzej niż w przypadku AK-47. Do tej broni dla nieco biedniejszych polecam Worm God, nie jest tak piękna jak skórki wyżej, jednakże zasługuje na uwagę między innymi na bardzo niską cenę. To już na tyle z tego dość krótkiego artykułu. A tobie jakie skórki przypadły do gustu? Podziel się swoją opinią na ten temat w sekcji komentarzy. Nie zapomnij ocenić mojej pracy, gdyż staram się, aby każdy mój artykuł był jak najbardziej dopracowany. Ja już tego artykułu nie rozwijam, ani nie przedłużam i polecam przeczytać moje inne artykuły. Trzymajcie się, cześć i do zobaczenia w kolejnych!

Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$. 5.0 1
1 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin