Jak to działa
0 0 51 0
27.06.2017

New York Mysteries: Secrets of the Mafia jedna z lepszych gier HOPA

New York Mysteries: Secrets of the Mafia to gra wliczająca się do gatunku Hidden Object Puzzle Adventure w skrócie HOPA. Gra została wyprodukowana 22 maja 2015 przez świetną firmę z grami HOPA i nie tylko czyli FiveBN Games. W grze wcielamy się w prywatnego detektywa Laura James, która ma za zadanie rozwiązać dziwne rzeczy dziejące się w mieście. Od paru dni bez żadnego wyjaśnienia znikają mafijne bossy. Po zaginięciu bossa z jednej mafii znika także dziecko rysujące motyla, który był widoczny obok ostatniego miejsca, w którym był boss mafii. Najpierw zaczynamy od muzeum. Wchodzimy do niego. Rozmawiamy tam z przeróżnymi ludźmi. W muzeum możemy także odnaleźć ten zielony śluz, przy którym były porwania. Po kilkudziesięciu minutach grania w tą grę w muzeum, możemy zjechać jakąś windą na dół.

Dochodzimy do pewnej bazy czarnoskórego mężczyzny Bishopa albo Pashopa (Przepraszam nie do końca pamiętam). Rozmawiamy z nim krótszą chwilę. Bishop ma także psa. Po krótkiej pogawędce udajemy się do torów. Każdy z czterech torów jakie tam były prowadziły zupełnie gdzie indziej. Najpierw idziemy do pierwszego toru. Po kilkudziesięciu minutach grania w tą grę możemy ukończyć 1 rozdział (Tor), po czym możemy udać się do następnego czyli już drugiego toru czyli jakby można to powiedzieć rozdziału. Po kilkunastu minutach grania możemy także ukończyć drugi rozdział i zacząć trzeci. Nie pamiętam w którym, ale w którymś z tych rozdziałów spotkaliśmy dziwnego ducha co wyjawił nam całą tajemnicę dotyczącą bossów mafii i porwań dzieci. Okazało się, że mafia kiedyś zabiła tego człowieka. On w zemście jako duch porywał ich i więził w piwnicy pewnego domu.

Mafia, w zemście za porwanego bossa porywała przypadkowe dzieci i więziła je. Został nam ostatni rozdział, w którym uratujemy porwane dzieci. W tym rozdziale będziemy również musieli zmierzyć się z mafią, bo przecież to ona porwała dzieci. Ostatecznie wszystko skończ się dobrze i na końcu gry uratujemy porwane dzieci ukańczając przy tym grę. Grę wam bardzo polecam, a nie wiecie gdzie ją kupić to polecam wam kupić ją na platformie gier Steam za jedyne 6.99 euro, a jeżeli nie to na alawar.pl też możemy kupić tą grę za ponad 36.00zł. Gra zawiera również edycję kolekcjonerską, w której jest między innymi dodatkowy rozdział, tapety, muzyka itp. Grę oceniam na ocenę 10/10. Ja zapraszam was do czytania moich poprzednich artykułów a ja biorę się za pisanie następnych a w tym recenzja 2 części tej gry. Pozdrawiam Szymon.

New York Mysteries: Secrets of the Mafia jedna z lepszych gier HOPA 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ