Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 30 0
12.12.2017

Nowa waluta na steam

Poprzez dodanie waluty na Steam w polskich złotych jest o wiele łatwiej oceniać wartość naszych skinów do gry CS:GO jest wile możliwości na przykład 1. swobodne sprawdzenie wartości danego przedmiotu w naszym ekwipunku 2. polska waluta jest dostępna do każdych gier które maja możliwość zdobywania przedmiotów 3. Nie wiadomo czy będzie miało to jakiś wpływ na zakup gier na Steam 5. Będzie to wygodne dla graczy kupujących gry na Steam 6. Będzie automatyczne regulowanie kursu polskiego złotego 7. W wyborach zakupu waluty na Steam przez: Paypal, Paysafecard, i tym podobne 8. Poprzez wprowadzenie polskich złotówek na rynek Steam i sklep Steam wielu deweloperów denerwuje się że ich gry staniały nawet o 5-15 zł dla nas graczy jest to o wiele wygodniejsze ponieważ nie musimy wydawać aż tak wielu pieniędzy na gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Część społeczności Steam jest nie zadowolone że deweloperzy zamienili dolary na polskiego złotego. Deweloperzy są zaszokowani że ich gry staniały nawet o 20 złotych składają skargi i zażalenia do deweloperów Steam, pewnie wkrótce co niektóre gry na platformie Steam zostaną przywrócone do prawidłowej wartości jaką powinny mieć. Nie które gry są bardzo tanie nawet parę złotówek ale można się przy nich świetnie pobawić. Moim zdaniem niektóre gry są o wile przecenione a są po prostu nudne i brak w nich tego dreszczyku emocji i trochę stresu. Na ten moment mam tylko jedna ulubioną grę która mnie zadowala i do tej pory jeszcze nie znalazłem odpowiedniej lub nawet podobnej do tej w którą teraz gram i gra mi się całkiem dobrze i mam w niej przegranych wiele godzin i wcale nie żałuję tych spędzonych chwil.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Moim zdaniem jest to bardzo przydatne i to nie ja sam to powiem ponieważ za o wiele mniejsze pieniądze mogę kupić swoja wymarzoną grę na którą zbieram fundusze od wielu miesięcy ,a teraz mogę ja kupić za ponad 20 złotową obniżkę. Kiedyś kupowanie gier na Steam nie było zbyt opłacalne a teraz Valve otwiera nam drogę do niższego kupowania gier na Steam co w wyniku daje nam więcej funduszy w naszym portfelu. Ja nie wyobrażam sobie chodź raz dziennie nie zagrać w moja ulubiona grę jaką jest CS:GO przez zmienienie waluty na Steam zakupiłem wile skinów i przy tym zaoszczędziłem moje ciężko zarobione pieniądze. Przez okres w którym była waluta Euro na Steam nie zakupiłem żadnej gry ale polski złoty otwiera mi drogę do zostawienia paru złotych na Steam za co dziękuję. Deweloperzy Steam robią wszystko aby wyrównać ceny na Steam.

Nowa waluta na steam 0.0 0
0 0
Art napisany przez LOVE ZUZAA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

Jak zdobywać dużą sumę bananków?

Poradnik MaTixLiVeStreaM
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Jak tworzyć decki w Clash Royale?

Tutorial Gerluk
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper