Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
1 0 74 0
09.07.2017

Oczy Boga - czyli War Thunder

War Thunder czyli symulator, multiplayer w której stajemy się pilotem maszyn z czasów II Wojny Światowej. Gra oparta jest na pięknej grafice , modelami za czasów II wojny Światowej oraz fauna i florą którą dostrzegamy z lotu samolotu. Bitwy jakie stawia nam gra przenoszą nas w realia terenów które pragną nam odzwierciedlić teren który otaczał żołnierza, pilota podczas piekielnych bojów. Walka dzieje się zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Na ziemie czołgi sprzymierzeńca , artyleria, samochody i pojazdy opancerzone walczą aby jedna ze strony wygrała krwawy i nie zwycieżony bój na śmierć i życie. Wcielasz się albo w dowódce czołgu lub pilota z czasów II Wojny Światowej. Masz do dyspozycji wiele nacji samolotów i czołgów rozpoczynając od najkrwawszych Japońskich samolotów aż do świetnych dywizji pancernych prowadzonych przez Wojska III Rzeszy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj

Recenzja ta skupia się bardziej na samolotach oraz rozgrywce która pozwala nam przeżyć niesamowite i przecudowne chwilę w grze War Thunder. Mam do dyspozycji kilka trybów gry: Bitwy zręcznościowe w których możemy wziąć udział kilka razy różnymi samolotami zaczynając od samolotów myśliwskich , przez samoloty szturmowe aż do bombowców które sieją największe spustoszenie na ziemi z powietrza. Kolejnym trybem gry są realistyczne bitwy powietrzne które wprowadzają nas w prawdziwe bitwy ponieważ tylko jeden samolot bierze udział w bitwie, posiada ograniczoną ilość amunicji oraz paliwa co sprawia że jeszcze ciężej wygrać takie bitwy. Jeżeli w tej bitwie samolot zostanie uszkodzony lub skończy się amunicja musi wrócić na lotniska a następnie odczekać pewien czas aby załoga mogła na nowo załadować amunicje oraz uzupełnić pusty bak paliwa.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 750 Graj

Pojawią się jeszcze bitwy rankingową w których już prawdziwi "zjadacze" gry walczą ze sobą aby zdobyć pieniądze na zakup nowych maszyn oraz rzadkie samoloty premium. Podsumowując grze tej należą się wielkie brawa za na prawdę wspaniałą grafikę oraz oprawę muzyczną która bardziej przyciąga gracza aby zagrał w tą świetną grę. Gra zespołowa jest tu największą zaletą. Trzeba działać zespołowo i wspólnie dążyć do celu jakim będzie wygrana bitwa oraz doświadczenie i waluta grze umożliwiająca dalszą rozbudowę umocnień samolotu oraz odkrywanie kolejnych, szybszych, potężniejszych, mocniejszych, stanowiących jeszcze większe zagrożenie dla przeciwnika samolotów które pełnią tutaj rolę wsparcie z niebios dla żołnierzy i czołgów którzy walczą na ziemi. Według mnie grę oceniam na mocne 8/10 ponieważ umie mocno wciągnąć gracza i spełnia wszystkie wymagania użytkownika :)

Oczy Boga - czyli War Thunder 5.0 1
1 0
Art napisany przez EdzioLKM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour