Jak to działa
Przejdź do gry TERA Europe
TERA Europe
0 0 19 0
20.07.2017

Olbrzymi świat TERA Europe

Jeśli szukałeś gry, w której można wypełniać qesty, eksplorować mapę i zabijać potworki o różnych potworach w szeroko rozbudowanym trybie walki to TERA Europe spełni wszystkie twoje wymagania. Na początku należy wybrać sobie postać jaką chcemy się posługiwać. Do wybory mamy kilka postaci a z każdej postaci możemy wybrać jakąś klasę. Każda posiada swoją specialność i umiejętności którymi będziemy posługiwać się w walce. Każdą postać można później zmienić - kolor oczu, włosów, ustawić wielkość ust itp. Na początku standardowo przechodzimy samouczka który nam wszystko objaśnia, każdy tryb walki, umiejętności i wprowadza nas to wirtualnego świata potworków. Gra toczy się głównie na pustej mapie, która jest oblężona przez potworki. Gdzie nie gdzie znajdziemy roślinność która jest tylko potrzebna do questa.

Grając w tę grę możesz zdobyć 430 Graj

Posiadamy wiele opcji ataków a każdy ma przypisany inny klawisz. Od F1 do F10 znajdziemy ataki specialne, możliwość picia miksturek odnawiających życie lub energię do walki. Od klawiszy numerowych 1 - 10 znajdują się ataki właściwe które możemy wykorzystać w walce do pokonania wroga. Każdy charakteryzuje się czymś innym przez co walka nie staje się nudna, tylko można ją urozmaicać. Nie brakuje również BOSS'ów których jest najtrudniej pokonać ze względu na ilość ich życia. W każdym Qest'cie znajdziemy potworka którego należy zlikwidować lub roślinę, którą należy zebrać. Nie trzeba tutaj jak w innych grać szukać specialnych mikstur do odnowienia żywotności - odnawia się ona sama poprzez zabijanie potworków. Poziomy zdobywa się szybko dzięki czemu nie trzeba długo czekać na wykonanie banankowych zadań.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 460 Graj

Zdobywanie ekwipunku nie jest trudne. Dostajemy coraz to lepsze bronie i zbroje poprzez wykonywanie zadań. Jest tu bardzo dużo rozmaitych potworków, dzięki czemu bardzo przyjemnie wykorzystuje się różne ataki. Świat TERA Europe jest ogromny i poznajemy kolejne jego mapy poprzez wykonywanie zadań. Nie są one trudne, ani skomplikowane. Dzięki temu nie musimy czytać polecać, ponieważ mamy wszystko zaznaczone co i jak mamy zrobić. Jest to duży plus, ponieważ gra jest tylko w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Brakuje tam języka Polskiego. Nasze umiejętności możemy ulepszać wraz z zdobywaniem następnych poziomów. Na początku oczywiście nie mamy wszystkich odblokowanych umiejętności, ale z biegiem czasu odblokujemy je wszystkie a wtedy każdy znajdzie tą, która jest dla niego najlepsza i najlepiej sprawuje się podczas walki.

Olbrzymi świat TERA Europe 0.0 0
0 0
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

World of Tanks Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Poradnik maka12qw
4

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
8

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
9

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja maka12qw