Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 83 0
16.06.2017

Opinia na temat gry Counter Strike: Global Offensive

Gra Counter Strike: Global Offensive to typowa gra fps. Jeżeli lubisz postrzelać, poćwiczyć swojego aima (celowanie do celu), czy nawet chcesz się wyżyć to ta gra jest dla Ciebie! :)
Cs go oferuje Ci świetną zabawę ze znajomymi, jak i również, gdy grasz sam.
Lecz musisz być ostrożny. Niestety Valve nie rozpracował jeszcze idealnego zabezpieczenia dla osób, które używają wspomagaczy do swojej gry, typu: aimbot (wspomaganie przy strzelaniu, brak odrzutu), wallhack (widzenie przez ściany) czy bunnyhoop (skakanie bez jakiejkolwiek pomyłki, nawet w miejscu).
Oczywiście, Valve stara się na bieżąco banować tych, którzy utrudniają grę innym, ale to nie jest takie proste. Mimo wszystko nawet, gdy zdarzy się, że w swoim lub przeciwnej drużynie będziesz miał cheatera/haxa (jak zwał, tak zwał) to nie rezygnuj od razu z gry. Staraj się wygrać mimo wszystko i pokaż innym, że potrafisz coś ugrać. Nie przejmuj się, jeżeli będą kierowane do Ciebie wyzwiska bardzo negatywne. Na niższych rangach zawsze tak jest. Staraj się udowodnić sobie i innym, że stajesz się coraz lepszy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

W tej grze możesz spotkać wiele, ale tak serio wiele różnych, czasem dziwnych osób. Niektóre są to osoby młode, a niektórzy mają nawet po 40 lat i bawią się świetnie. Wiek tak naprawdę nie gra roli, w każdym wieku można się fajnie bawić grając w grę. My gracze coś o tym wiemy, bo od małego graliśmy w rozmaite gry. Niestety jest wiele graczy, przynajmniej na niższych rangach, którzy są strasznie toksyczni i wyzywają nas mimo, że nic złego nie zrobiliśmy. Takich graczy najlepiej wyciszyć i zgłosić za nadużywanie czatu głosowego lub pisemnego. Nie powinniśmy się wściekać za czyjeś błędy. Czasami tak już jest, że trafimy na takich ludzi, nie mamy na to wpływu. Najlepiej to grać swoje, a nóż może coś się ugra, zrobi się jakąś fajną akcje, z której będziesz dumny. ^^

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Ta gra jednak potrafi nas czegoś nauczyć pomimo swojej toksyczności ze strony graczy. Dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć, że nie ważne w jak bardzo jesteśmy w złej sytuacji, w każdej chwili możemy wyjść na prostą i to wygrać. Więc mimo przeciwności losu trzeba walczyć o to, czego się pragnie, bo tylko wtedy będziemy szczęśliwi.
Mam nadzieję, że spodoba wam się mój lekko przydługawy artykuł(?). Można to tak nazwać. :D
Trzymam kciuki i życzę powodzenia. ^^
PS. Pochwalcie się w komentarzach jakie macie przeżycia z tą grą i czy również uważacie, że najlepsze podejście do danej gry jest takie, by się dobrze bawić, a najlepiej ze wspólnymi znajomymi czy przyjaciółmi. :D
PS2. Ta gra jest skierowana bardziej do osób, ze stalowymi nerwami (xD)
Nie no, a tak serio, to trzeba być przygotowanym na różne sytuacje, na różne reakcje innych osób i nie można tak łatwo dać się ponieść swoim emocjom, tym bardziej tym negatywnym, bo z tego nic dobrego nie wynika.

Opinia na temat gry Counter Strike: Global Offensive 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ayumiiix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney