Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 97 0
16.06.2017

Opinia na temat gry Counter Strike: Global Offensive

Gra Counter Strike: Global Offensive to typowa gra fps. Jeżeli lubisz postrzelać, poćwiczyć swojego aima (celowanie do celu), czy nawet chcesz się wyżyć to ta gra jest dla Ciebie! :)
Cs go oferuje Ci świetną zabawę ze znajomymi, jak i również, gdy grasz sam.
Lecz musisz być ostrożny. Niestety Valve nie rozpracował jeszcze idealnego zabezpieczenia dla osób, które używają wspomagaczy do swojej gry, typu: aimbot (wspomaganie przy strzelaniu, brak odrzutu), wallhack (widzenie przez ściany) czy bunnyhoop (skakanie bez jakiejkolwiek pomyłki, nawet w miejscu).
Oczywiście, Valve stara się na bieżąco banować tych, którzy utrudniają grę innym, ale to nie jest takie proste. Mimo wszystko nawet, gdy zdarzy się, że w swoim lub przeciwnej drużynie będziesz miał cheatera/haxa (jak zwał, tak zwał) to nie rezygnuj od razu z gry. Staraj się wygrać mimo wszystko i pokaż innym, że potrafisz coś ugrać. Nie przejmuj się, jeżeli będą kierowane do Ciebie wyzwiska bardzo negatywne. Na niższych rangach zawsze tak jest. Staraj się udowodnić sobie i innym, że stajesz się coraz lepszy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
W tej grze możesz spotkać wiele, ale tak serio wiele różnych, czasem dziwnych osób. Niektóre są to osoby młode, a niektórzy mają nawet po 40 lat i bawią się świetnie. Wiek tak naprawdę nie gra roli, w każdym wieku można się fajnie bawić grając w grę. My gracze coś o tym wiemy, bo od małego graliśmy w rozmaite gry. Niestety jest wiele graczy, przynajmniej na niższych rangach, którzy są strasznie toksyczni i wyzywają nas mimo, że nic złego nie zrobiliśmy. Takich graczy najlepiej wyciszyć i zgłosić za nadużywanie czatu głosowego lub pisemnego. Nie powinniśmy się wściekać za czyjeś błędy. Czasami tak już jest, że trafimy na takich ludzi, nie mamy na to wpływu. Najlepiej to grać swoje, a nóż może coś się ugra, zrobi się jakąś fajną akcje, z której będziesz dumny. ^^
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Ta gra jednak potrafi nas czegoś nauczyć pomimo swojej toksyczności ze strony graczy. Dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć, że nie ważne w jak bardzo jesteśmy w złej sytuacji, w każdej chwili możemy wyjść na prostą i to wygrać. Więc mimo przeciwności losu trzeba walczyć o to, czego się pragnie, bo tylko wtedy będziemy szczęśliwi.
Mam nadzieję, że spodoba wam się mój lekko przydługawy artykuł(?). Można to tak nazwać. :D
Trzymam kciuki i życzę powodzenia. ^^
PS. Pochwalcie się w komentarzach jakie macie przeżycia z tą grą i czy również uważacie, że najlepsze podejście do danej gry jest takie, by się dobrze bawić, a najlepiej ze wspólnymi znajomymi czy przyjaciółmi. :D
PS2. Ta gra jest skierowana bardziej do osób, ze stalowymi nerwami (xD)
Nie no, a tak serio, to trzeba być przygotowanym na różne sytuacje, na różne reakcje innych osób i nie można tak łatwo dać się ponieść swoim emocjom, tym bardziej tym negatywnym, bo z tego nic dobrego nie wynika.
Opinia na temat gry Counter Strike: Global Offensive 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ayumiiix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

Jak tworzyć decki w Clash Royale?

Tutorial Gerluk
8

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
9

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper