Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5 1 42 0
03.07.2017

Paladins Omówienie postaci Skye

Skye może odegrać istotną rolę w meczu. Jej ultimate może okazać się kluczowy podczas przyjmowania ładunku. Po za tym może ona w dość łatwy sposób wykluczyć co najmniej jednego gracza drużyny przeciwnej z gry poprzez systematyczne zabijanie go. Skye jest najbardziej skuteczna w starciach bezpośrednich na bliski dystans, ataki z zaskoczenia to konieczność. W przypadku jeśli przeciwna drużyna się trzyma razem eliminacja może okazać się trudna bądź nawet niemożliwa.

Wybór perków:

Mistrzowska jazda/Zwinność
Mistrzowska jazda pozwala na szybkie przemieszczanie się po mapie konno. Dzięki temu możesz w szybki i łatwy sposób znaleźć się na tyłach wroga i zaatakować z zaskoczenia.
Zwinność pozwoli ci na szybsze poruszanie się bez wierzchowca.Dzięki temu Skey może się okazać trudnym celem do trafienia.

Przystań/Tarcze
Zapewnią ci one ochronę przed obrażeniami obszarowymi lub bezpośrednimi. Może się okazać przydatne podczas bezpośrednich starć.

Kauteryzacja
Wybór ten osłabia możliwość leczenia się przeciwników. Na polu walki często będziesz walczyć z innymi championami z twojej kategorii. Wielu z nich posiada możliwość leczenia się czego Skye jest pozbawiona. Po za tym Support może utrudnić eliminację.

Wydarcie życia
Jak zostało wspomniane wcześniej Skye jest pozbawiona możliwości leczenia się. Perk ten zapewnia niewielkie wsparcie w tej kwestii.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Umiejętności:
Kusza na nadgarstek (LPM) obrażenia bezpośrednie
Strzały z kuszy zadają 200 pkt obrażeń co 0,1 s. Gdy nasza postać wychodzi z ukrycia zadaje 3% więcej obrażeń, które rosną do 30%.

Zatrute bełty (PPM) obrażenia bezpośrednie
Wystrzeliwuje serię 3 bełtów. Każdy zadaje obrażenia równe 10% maks. zdrowia przez 5 s i oznacza cel, zwiększając obrażenia zadawane przez Skye o 5% za bełt. O 50% redukuje leczenie na 3 s. Dodatkowe: trafienie wszystkimi bełtami zapewnia 5% dodatkowych obrażeń.

Zasłona dymna (Q)
Tworzy chmurę ciemności, która przez 5 s blokuje pole widzenia przeciwnika z zewnątrz i od wewnątrz. Wejście w chmurę maskuje na 3 s.

Ukrycie (F)
Maskowanie na 3,5 sekundy i zwiększenie prędkości o 25%. Należy pamiętać, że bliski kontakt z przeciwnikiem może zdemaskować cię mimo ukrycia.

ULTIMATE Bomba czasowa (E) obrażenia obszarowe
Śmiercionośna broń przeciwko dużej grupie przeciwników. Bomba, która zadaje 3000 pkt. obrażeń i niszczy wszystkie tarcze.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Analiza:
-Skye idealnie nadaje się do eliminacji pojedynczych celów. Należy atakować przeciwników, którzy odstają od swojej drużyny. Element zaskoczenia sprawi, że samotne wilki nie mają szans w starciu ze Skye.
-Celem Skye są słabsze jednostki. Nie należy wdawać się w starcie z tankami.
-Skye jest szybką postacią, która dodatkowo charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami. Staraj się nie stać w miejscu podczas ataku.
-Kusza na nadgarstek i Zatrute bełty to dobra kombinacja podczas wychodzenia z ukrycia. Najpierw zatruj swojego wroga a następnie strzelaj.
-W przypadku gdy spodziewasz się przegrać starcie zatruj swojego przeciwnika zatrutymi bełtami. Po twoim zgonie przeciwnik w dalszym ciągu pozostanie zatruty co może doprowadzić do jego zgonu.
-Nie przejmuj się przejmowaniem punktu i pchaniem ładunku! Pozwól to zrobić innym członkom drużyny.
-Zawsze eliminuj Kinesse. Jest to najłatwiejszy cel dla Skye.
-Twoje ulti może okazać się kluczowe podczas zdobywania ładunku i jego pchania. Przeciwnicy zgromadzeni na punkcie mogą zostać szybko przegonieni lub wyeliminowani przy pomocy Bomby czasowej. Należy pamiętać, że ładunek może blokować wybuch. Staraj się objąć wybuchem jak największą ilość przeciwników.

Dziękuję za uwagę.
Jaka jest twoja ulubiona postać?

Paladins Omówienie postaci Skye 4.3 6
5 1
Art napisany przez Kati419

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
2

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
3

World of Tanks Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Poradnik maka12qw
4

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
7

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
8

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
9

Minecraft Zwiększenie FPS-ów w minecrafcie!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
10

Spellforce - czyli gra która powala z nóg :)

Recenzja kabev1