Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
2 1 199 0
17.06.2017

Pieniążki w World of Tanks to nie taka łatwa sprawa co?

Każdy chce grać i kupować nowe czołgi lub moduły by być bardziej skutecznym na polu bitwy. Jednak w życiu każdego gracza pojawia się moment w którym nasz skarbiec zaświeci pustką. W tym poradniku dowiesz się jak zarobić żeby się nie narobić ;) , czyli jak zdobyć kredyty w grze World of Tanks.

Najłatwiejszą metodą bedzie kupno czołgu premium lub konta premium. Niestety na to musimy przeznaczyć swoje prawdziwe złotówki. Oczywiście efekt będzie bardzo szybki ponieważ czołgi premium w porównaniu do zwykłych czołgów maja podniesiony współczynnik zarobku. Dodając do tego konto premium, które da Ci 50% więcej kredytów, rozbijesz bank jeśli potrafisz dobrze grać. Wielką zaletą takiego działania jest to że nie będziesz tracić pieniążków w wyniku przegranej bitwy lub wystrzelenia dużej ilości amunicji. Jeśli jeszcze tego nie wiesz to pewnie niedługo tego doświadczysz, że im wyższy tier/poziom czołgu tym więcej kosztuje nas jego utrzymanie. Dlatego grając czołgami premium nie odczujemy tak kosztów ich eksploatacji. Jednymi z tych najlepszych ''zarabiaczek'' jest VIII tierowy T34 lub Löwe. Są to czołgi ciężkie, które nie pozwolą żebyś się z nimi nudził, a i zasilą Twoje konto. Jeśli natomiast interesuje Cię coś tańszego to polecam Ci Churchila III, którego sam posiadam i jestem z niego zadowolony. Czołg ten ma twardy pancerz , jest toche powolny, ale jego szybkostrzelne działo pozwoli na ciekawą bitwe za którą dostane co nie co ;). Na przeciętnej bitwie potrafi zarobić od 25 000 do 30 000 a czasem zdarzy się nawet wyżej jak szczęście dopisze. W stajni Wargamingu znajdziemy jeszcze wiele innych czołgów premium, ale jeśli preferujesz czołgi do porządnej walki, a nie zabaweczki to skieruj swój wzrok na poziomy od V w górę.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Co jeśli nie chcemy wydawać naszego kieszonkowego na gry i wyznajemy zasadę ''free to play'' ?
Wtedy musimy sobie radzić tym co dali no co zrobisz.... Ale nie ma się co martwić! Dali nam nie byle zabaweczki. Oczywiście zarobki nie będą takie same jak w przypadku czołgów premium, ale lepsze to niż nic. Jeżeli chcesz zarabiać to najlepiej tierami V, VI. Niektórzy powiedzą, że dobrze da się zarobić jeszcze VII i VIII ale jak na początkującego gracza lepiej żeby się podszkolił nim eksperymentował. Jedni zarobią, jedni stracą, więc na poziomie VII i VIII wszystko zależy od umiejętności gracza. W każdym razie od poziomu VII możesz zauważyć, że czasem stracisz na przegranej bitwie. Chociaż ta strata w porównaniu do strat na poziomie IX i X to nic. Tam to stracisz nawet za wygraną bitwe ;). Wróćmy do V i VI poziomów. Czołgi na tych poziomach są po środku więc nie zarabiają mało a za ich eksploatację nie płaci się aż tak dużo, ale też nie zarabiają kokosów. Są idealnie wyważone przez co wielu graczy poleca wzbogacanie się na nich. Jeśli już jesteś doświadczonym graczem to będziesz grać lepiej na takich poziomach od innych graczy, którzy mogą dopiero zaczynać przygodę z czołgami. Twoje umiejętności przełożą się na zadawane obrażenia dzięki czemu zdobędziesz większe kredyty. Jednym z najbardziej polecanych zarabiaczek V poziomu jest radziecki czołg ciężki KV-1. Powiem krótko - może i powolny, ale przywalić to on umie. Twardy, z dobrym działem doskonale spisuje się na polu bitwy. Do tego dobrze zarabia. Jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy to powinieneś mieć go w garażu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Jeśli desperacko potrzebujesz kredytów zawsze możesz sprzedać jakieś ze swoich czołgów, wyposażenie mp:siatki kamuflażowe, wentylacje czy ulepszone systemy dosyłania lub materiały eksploatacyjne typu gaśnice apteczki czy zestawy naprawcze. Możemy także pozbawić czołgi amunicji. Pamiętaj jednak że koszt ich zakupu nie zwróci się ponieważ dostaniesz za nie o połowę mniej kredytów. Dlatego na Twoim miejscu wziąłbym się ostro do roboty i szczędził amunicji dla dobra portfela. W końcu czołgi same się nie kupią a chyba też Ci zależy na tym żeby siać postrach na polu bitwy. Taki gracz jak Ty musi jeździć czymś bardziej wyrafinowanym niż I-tierowy Leichttraktor.

To by było na tyle czołgisto mam nadzieje, że mój poradnik chociaż trochę Ci pomoże. Oby szczęście Ci dopisało i żeby Twój skarbiec nigdy już nie był pusty. Do zobaczenia na polu bitwy ;)

kakaowyszatan2

Pieniążki w World of Tanks to nie taka łatwa sprawa co? 3.7 3
2 1
Art napisany przez kakaowyszatan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
3

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal