Jak to działa
0 0 273 0
24.08.2017

Playerunknown's Battlegrounds - granie drużynowo! [PUBG]

Gra PUBG oparta jest właśnie na granie drużynowo.. Wiadomo, że jak gramy solo no to nie mamy z kim tego kontaktu utrzymywać.. Jeśli jednak gracie z kolegami to powinniście wiedzieć, że:
1. Posiadasz już jakąś broń a znalazłeś drugą? Nie zostawiaj jej.. Skontaktuj się z kompanami i zapytaj czy nie potrzebowali by takiego rodzaju broni.. Jeśli nie będą chcieli to nie zapychaj sobie plecaka, jeśli jednak któryś będzie potrzebował no to najlepszym wyborem byłoby wzięcie jej i danie koledze.

2. Rozpocząłeś grę z Twoimi kolegami to nie zostawiaj ich samych.. Bądźcie cały czas razem, w kupie.. W końcu rozpocząłeś rozgrywkę duo czy też squad, to dlaczego miałbyś sam eksplorować domki? Jeśli zaczniecie eksplorować jakieś miasteczko, to pojeździjcie chwilę koło niego i wspólnymi siłami spróbujcie kogoś znaleźć.. Jak już zaczniecie eksplorować to domki koło siebie, nie że jeden eksploruje domek a kolega domek na drugim krańcu miasta. BĄDŹCIE ZAWSZE BLISKO SIEBIE!
3. Pamiętaj, że jeśli Ciebie zestrzelą to i tak możesz dalej grać z drużyną.. Wiadomo, że już nie możesz pomagać w walkach zbrojnych, przez co Twoi koledzy są osłabieni.. Jednak jak umrzesz możesz pomagać w szukaniu wrogów.. W końcu oni Ciebie nie zastrzelą, a Ty drużynie możesz dać cenne informacje gdzie się wróg znajduje!

4. W PUBG wróg może tak postrzelić Twojego kolegę, że on już o własnych siłach nie wstanie.. Jedną z rzeczy jest uleczenie go.. Pamiętaj, że jeśli Twój kolega leży obalony na środku pustego pola to lepiej, żeby on zginął niż Ty i on.. Jeśli leży na środku pola to wiadomo, że dalej ktoś na niego poluje, więc jeśli podejdziesz mu pomóc to musisz się liczyć z tym, że ktoś może dalej czyhać na niego oraz Ciebie..

5. W grze mamy 3 tryby. Solo - gramy sami, Duo - gramy z kolegą, Squad - maksymalnie cztery osoby.
6. Trzymaj cały czas kontakt z drużyną! Przez cały czas się komunikujcie.. Jest to podstawa do sukcesu.. Jeśli widzisz jadące auto, to nie zostawiaj tej informacji dla siebie tylko podziel się z kolegami..

7. Jeśli zaczniesz grać w duo czy też w squad to dogadaj się z kolegami jaką rozgrywką będziecie grać.. Możecie wybrać opcje taktycznej gry, chaotycznej oraz przemyślanej.. Zależy to czego chcecie.. Czy chcecie wygraną czy za bardzo na wygranej Wam nie zależy.. Jednak w każdej rozgrywce macie szansę wygrać :)

8. Jeśli dobrze potrafisz strzelać lub też uda Ci się dobrze trafić w przeciwnika to może zostać on ogłuszony.. Możesz to wykorzystać do tego, żeby zrobić zasadzkę na resztę kompanów tego leżącego wroga.. Poczekaj chwile, nie dobijaj go do śmierci a jeśli nastanie cisza to wtedy jego towarzysze przyjdą mu z pomocą, a Ty w tym czasie możesz ich bez problemu wystrzelać!
Playerunknown's Battlegrounds - granie drużynowo! [PUBG] 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
5

Pozytywne skutki gier.

Recenzja wegorz08
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
8

Jak lepiej grać w Fortnite

Poradnik TaLiAreA_Yt
9

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper