Jak to działa
0 0 49 0
30.08.2017

Playerunknown's Battlegrounds - najważniejsze miejsca [PUBG]

Zastanawialiście się kiedyś czy w Playerunknown's Battlegrounds mamy jakieś miejsca, w których bronie są lepsze od innych? Tak, istnieją takie miejsca a w tym poradniku przedstawię Wam właśnie te miejsca, w których znajdziemy lepsze bronie.. Ale nie tylko, bo są też miasta w których nie znajdziemy dosłownie niczego ciekawego :)

Miejsce: Gatka, Severny
Są to dwa miasta, w których nie znajdziemy niczego.. Nie znajdziemy broni czy też dobrego pojazdu.. Pamiętaj, żebyś nigdy nie rozpoczynał rozgrywki właśnie w tym miasteczku.. Do tego jest tam bardzo dużo wolnego terenu, więc przeciwnik może z łatwością Ciebie wyeliminować.

Miejsce: Sosnovka Military Base, Novorepnoye
Jest to miejsce położone na wyspie.. Jest to baza wojskowa, w której możemy na prawdę znaleźć bardzo dużo ciekawej broni.. Do tego obok mamy miasto o nazwie "Novorepnoye". Tutaj już znajdziemy samochód :)

Miejsce: Mylta, Mylta Power
Mylta, miasto w którym przedmiotów do walki nie koniecznie możemy znaleźć, ale wiadomo, że w tym miasteczku występuje bardzo dużo aut. Jak znajdziemy auto to udajemy się do elektrowni, w której możemy znaleźć snajperki jak i najwyższej klasy karabiny maszynowe. Znajdziemy tu także dużo dobrego wyposażenia;) Jeśli chcesz w trakcie gry tam dojść to musisz uważać, ponieważ snajperzy lubią tam się przykampić..

Miejsce: Lipovka
Bardzo małe miasteczko lecz w nim możemy spotkać bardzo dużo dobrej broni czy też wyposażenia. Większość osób rozpoczynających rundę leci do bardziej znanych miejsc, a my możemy sobie polecieć właśnie tam i tam rozpocząć grę ;)

Miejsce: Primorsk
Miasto podobne do miasta "Lipovka". W Primorsku znajdziemy dużo wyposażenia ale też znajduje się tam respawn pojazdów :)

Miejsce: Stalber
Miasto bardzo oddalone od reszty.. Żeby się tam dostać musimy iść na nogach a w miasteczku nie znajdziemy nic ciekawego oprócz pistolecików..

Miejsce: Pochinki
Rozpoczynając rundę polecam tam zlecieć.. Jest tu bardzo dużo potężnej broni czy też wyposażenia. Obok miasta znajdziemy także kilka pojazdów :)

Miejsce: Yasnaya Polyana
W tym miasteczku możesz liczyć na bardzo dużą ilość pojazdów. Dużo graczy rozpoczyna tutaj rozgrywkę, szuka broni, wsiada szybko w auto i odjeżdża :)

Miejsce: Rozhok
Jest to miasto, w którym znajdziemy szkołę, a w szkole znajdziemy dużo ciekawych broni a zwłaszcza snajperek.. W tym miejscu dużo osób rozpoczyna swoją rundę ze względu na ilość broni..

Miejsce: Georgopol, Zharki
Georgopol - jest to jedne z największych miast w całej grze. W tym mieście znajdziemy dużo broni ale też znajdziemy snajperki. Na polach znajdziesz pojazdy, więc lądujesz, bierzesz snajperkę, wsiadasz w samochód i odjeżdżasz:)
Zharki - w tym mieście nie znajdziemy tak dużo arsenału jak w Georgopolu, lecz w Zharki jest dużo pojazdów także możemy znaleźć jakąś broń i wybrać się do Georgopolu :)

Playerunknown's Battlegrounds - najważniejsze miejsca [PUBG] 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir