Jak to działa
0 0 575 0
23.08.2017

Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG]

Jeśli już rozpocząłeś swoją przygodę z PUBG to powinieneś wiedzieć, że w grze występują samochody, które możemy wykorzystać do takich rzeczy jak:
1. Jeśli gramy drużynowo to pamiętaj, że w grze są czteroosobowe samochody.. Co oznacza, że możecie sobie do takiego autka wsiąść i jechać na walkę! Pamiętaj, że wróg może także Ci wejść do auta i bez problemu Cię zlikwidować..

2. Musisz wiedzieć, że Twój pojazd nie jest nieśmiertelny.. Z każdym uderzeniem o jakąś przeszkodę, kamień, stojący samochód, nasze autko się uszkadza przez co może jeździć wolniej.. Jeśli uderzymy z wysoką prędkością w przeszkodę to jest szansa, że my także dostaniemy obrażenia a co najgorsze możemy umrzeć :)

3. Z samochodami w PUBG jest tak samo jak w każdej części z GTA.. O co chodzi? Pojazd posiada też swoje życie i jeśli otrzyma dużo obrażeń to się podpali i wybuchnie!
4. Odwrócił Ci się pojazd a nie masz jak go wrócić na cztery koła? Mówi się trudno, ale pamiętaj, że takie auto możesz wykorzystać na nadchodzącego wroga :)

5. Jeśli jesteś rozpędzony to pamiętaj, żeby nie wyskakiwać z auta podczas jego ruchu.. Możesz się zranić nawet jadąc bardzo powoli.. Jeśli jesteś bardzo rozpędzony, a wyskoczysz to możesz liczyć na śmierć..

6. Widzisz jadącego wroga? Nie wiesz co masz począć? Posiadasz broń i dobrego cela? Strzel przeciwnikowi w opony, wtedy będzie mu ciężko jechać i do tego spowolni jego pojazd, przez co możesz próbować strzelić mu headshota!

7. PUBG jest oparty bardzo o realistykę. Pamiętaj, żeby zatankować auto przed wyruszeniem!

8. Jeśli jesteś w aucie to niekoniecznie musisz siedzieć na jednym siedzeniu.. Używając CTRL oraz cyfr od 1 do 6 możesz zmienić siedzenie :)
9. Auto może zjechać Ci z górki.. Jeśli będziesz zmuszony zaparkować na jakimś wzniesieniu to pamiętaj, żeby postawić auto w poprzek, inaczej auto Ci zjedzie przez co może uderzyć w jakieś drzewo..

10. Jeśli chcesz zwiększyć prędkość w swoim pojeździe to musisz nacisnąć klawisz SHIFT.. Pamiętaj, że przyspieszenie może pożreć więcej paliwa! Jeśli nie mamy go zbyt dużo to używajmy tej opcji tylko w chwilach kryzysowych!

11. Jeśli chcesz się przedostać na drugi koniec mapy to wykorzystaj auto.. Pamiętaj, że samochód bardzo hałasuje! Jadąc pojazdem staraj się nie jeździć po otwartym terenie tylko po jakimś lesie czy coś w tym stylu.

12. Jak jesteś zmuszony przejeżdżać przez most to nie rób tego.. Mosty są bardzo małe, a jeśli wróg będzie na końcu mostu to nie mamy zbytnio szans przeżyć.. Bez problemu może on nam odciąć głowę swoją snajperką czy też M4!
Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG] 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
10

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak