Jak to działa
Przejdź do gry Grand Prix Racing Online
Grand Prix Racing Online
6 0 194 0
24.06.2017

Poczuj się jak menedżer F1!

Witam!

Pewnego razu za namową znajomego uruchomiłem Grand Prix Online. Nigdy nie byłem wielkim fanem F1, ale postanowiłem spróbować swoich sił w tym symulatorze. I szczerze mówiąc, mimo nieubłaganie upływających lat, dalej uważam GPRO za jeden z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych gier-symulatorów jakie powstały.

W tej grze wpływ mamy dosłownie na wszystko. Jako menedżer musimy dbać począwszy od kierowcy i jego rozwoju, przez rozbudowę bolidu i infrastruktury, aż po sponsorów, czy ustawienia na konkretny wyścig, które są zmienne zależnie od pogody, temperatury, długości trasy czy zatrudnionego przez nas 'drivera'. Nie brzmi to łatwo? I łatwe nie jest i nie będzie. To gra dla cierpliwych, gra dla osób które są w stanie poświęcić niezliczone godziny na wyliczenia, rozmowy z zespołem i ustawianie się do wyścigów. Oczywiście biorąc pod uwagę, że zamierzamy dobrze się bawić przez własne poznawanie gry. Bo w internecie znaleźć można kalkulatory, które zrobią za Ciebie praktycznie wszystko... Tego niestety, do dobrej zabawy bym nie zaliczył ;)

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Poznawanie świata GPRO nie jest łatwe. Przykładowo ilość paliwa, którą zużyje nasz bolid podczas wyścigu nie jest zależna tylko od trasy, czy też statystyk bolidu. Wpływ mają też poszczególne statystyki naszego kierowcy, a poznanie takich tajników wymaga sporego zaangażowania. Pięknem tego symulatora jest jego nieprzewidywalność. To że wygrasz kwalifikacje nic jeszcze nie znaczy. Każdy menedżer może dobrać inną taktykę. Wiele razy widziałem kiedy kierowca jechał na twardych oponach i jego z teorii powolne tempo, przez które tracił po 0,5 sekundy na każdym okrążeniu zostawało wynagrodzone, kiedy on do pit stopu zjeżdżał 1 przez cały wyścig, kiedy inni potrafili to zrobić aż 3-4 ze względu na szybszą mieszankę opon!

GPRO grą pierwszej świeżości nazwać nie można. Zrzesza ona jednak tysiące graczy z całego świata do tej pory. I do tej pory nie została zapomniana. Wciąż pojawiają się aktualizacje, czego najlepszym przykładem, jest wprowadzony w tym (już 59 z kolei) sezonie nowy wygląd wyścigu. Poprzedni był prezentowany przez obrazki, zmieniające się co okrążenie, teraz widzimy już w pełni pościg na torze!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Podsumowując - GPRO, choć lata największej popularności ma już za sobą, jest warte poznania. I nie dlatego, że to 'klasyk'. To po prostu gra, która przynosi masę frajdy. I skoro mi dała tyle zabawy, to dla prawdziwego fana Formuły 1 jest to obowiązkowy tytuł. Nie gwarantuje nikomu, że zapamięta dobrze swoją przygodę w Grand Prix Online. Jeśli jednak chcecie czerpać maximum zabawy w maksymalnie krótkim czasie polecam wam rozejrzenie się po polskim dziale w forum ogólnym i znalezienie jednego z wielu teamów z polskimi graczami. Community jest zaskakująco pozytywne i chętne do pomocy początkującym. GPRO to przygoda na lata. Głód rywalizacji przyciągnął mnie do tej gry i prawdopodobnie jeszcze długo przy niej przytrzyma.

Życzę wszystkim miłej rozgrywki, którą niewątpliwie ten symulator jest w stanie zapewnić.

Poczuj się jak menedżer F1! 5.0 6
6 0
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
4

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper