Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
0 0 179 0
11.08.2017

Poradnik Przetrwania - Rust

Witam, w tym artykule chciałbym powiedzieć kilka słów o tym, jak przetrwać, jak budować i jak się dobrze bawić w grze Rust, ale najpierw w kilku zdaniach przedstawię tą świetną grę!
Otóż Rust to w ogromnym, tagowanym skrócie mówiąc: wieloosobowa gra survivalowa z otwartym Światem, w której zadaniem gracza jest zdobycie odpowiednich surowców, następnie zbudowanie własnej bazy i na końcu podbijanie baz innych graczy. ale więcej o tym w moim następnym artykule, więc przechodzę do tematu, który chcę poruszyć w tej wypowiedzi zaczynając od zapytania: Jak budować? i tu mamy setki możliwości, każdy ma swój własny styl rozbudowy bazy, ale osobiście na rozpoczęcie rozgrywki polecam wybudować niewielką bazę w której wszystko się zmieści. Budowla składająca się z jednego kwadratowego i jednego trójkątnego fundamentu na pierwsze godziny gry w zupełności wystarczy i pomieści takie przedmioty jak: Cupboard, 2 duże skrzynie, piec, ognisko, śpiwór, i podwójne wejście zapewniające o wiele większe bezpieczeństwo.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Gdzie się wybudować? Tu też mamy dylemat, ale sądzę, że wybudowanie się niedaleko np. placówki górniczej w ciepłym klimacie będzie dobrym rozwiązaniem. Bardzo ważne jest też to, aby nie stawiać swojego domku obok innej, większej bazy, to po prostu zmarnuje Wasz czas, bo na drugi dzień w z bazy pozostaną tylko wspomnienia i ruiny, więc odpowiedni teren, bez toksycznych sąsiadów, to podstawa! kolejną sprawą jest chowanie kluczy: Gdy zaczynamy grę, mamy własną bazę z zamkiem na kluczyk, to konieczne jest schowanie go w małym schowku, osobiście polecam "wepchanie" schowka gdzieś w jakiś mały, stały element mapy (np. mały głaz) i zakopanie go tak, aby nawet gdy ktoś przejdzie przez schowek to go nie odkopie, bo jest tylko kilka pikseli, na które stając odkopujemy nasz klucz!
kolejna porada, dotyczy zdobywania surowców: nigdy nie kopiemy drewna czy też kamienia daleko od domu, to bardzo zwiększa ryzyko zabicia Nas w drodze powrotnej. Istotne jest też zbieranie małej ilości surowców podczas jednego wyjścia, bo łatwiej pogodzimy się ze stratą dwóch tysięcy drewna i kamienia, niż w przypadku połowy ekwipunku wypełnionego metalem i siarką.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

I ostatnia porada, dotycząca walki: Uspokój się!
jeżeli grasz w Rust'a pewnie sobie pomyślisz: "ta uspokój się! łatwo powiedzieć", zdaje sobie sprawę, że wizja stracenia twoich dóbr nie jest zbyt dobra, ale pamiętaj w stresem nic nie zdziałasz, zawsze pamiętaj, że to co masz przy Sobie możesz stracić, niezależnie od tego jak bardzo jesteś uzbrojony, jak bardzo jest cicho, czy też jak blisko jesteś do swojej bazy, możesz to stracić! więc, żeby się przed tym uchronić musisz zachować sie odpowiednio do sytuacji: jeżeli jakiś pojedynczy golas cię atakuje - walcz z nim, jeżeli pojedynczy łucznik Cię atakuję - walcz z nim, wyczuj jego ruchu, i w odpowiednim momencie rzuć dzidą, strzel z łuku, zaatakuj, ale zrób to spokojnie, jak postanowisz atakować - atakuj do końca, postanowisz uciekać - stosuj uniki, strategicznie wymijaj strzały nieprzyjaciela i brnij do swojej bazy - do końca, możesz również stosować taką taktykę, że uciekając zatrzymujesz się na chwilę, celujesz strzelasz i uciekasz, tym sposobem myśliwy może stać się ofiarą. Tak samo możesz bronić się przed atakiem kilku wrogów. Sam chwilę przed napisaniem tego artykułu zwalczyłem dwóch atakujących mnie uzbrojonych łuczników, i zyskałem sporo przydatnych przedmiotów, więc walcz, nie bój się i nie zniechęcaj jak zginiesz, w końcu ktoś zginąć musi, a to uczycie kiedy sam lub z kolegami zabijasz większa i silniejszą z pozoru grupkę ludzi, jest naprawdę bezcenne, więc mam nadzieje, że ten Poradnik pomoże Ci być lepszym graczem, Powodzenia i nie poddawaj Się!

Poradnik Przetrwania - Rust 0.0 0
0 0
Art napisany przez BajteQ

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow