Jak to działa
5 0 25 0
21.08.2017

Realm of the Mad God

Realm of the Mad God jest grą RPG akcji z rozbudowanym systemem odblokowywania kolejnych postaci. Realm of the Mad God powstało jako gra flashowa, ale aktualnie jest dostępna także na Steam.


Po starcie gry - zakładamy konto, tworzymy postać z jedyną możliwą klasą, przechodzimy tutorial i wszystko pięknie - ale co teraz? Najważniejsza rzecz która się przydaje na początku i nie tylko - codzienne nagrody, idziemy więc do czarnego portalu obok miejsca pojawienia się, rozmawiamy z npc i odbieramy nagrodę. Ważne jest to, aby starać się codziennie odbierać nagrody, ponieważ to na samym końcu są najlepsze i najcenniejsze.

Okey, jak odebraliśmy nagrody przechodzimy tunelem do przodu i wchodzimy do jednego z portali - pojawiamy się na pustyni. Polecam na start wam poszukać skorpiony (żółtych z dużym czarnym po środku) i je zabić. Tak robić do około 5 lvl'a i macie szansę, że wam coś ciekawego wypadnie.

.

Okey, powiedzmy, że macie już różdżkę T1/2 zbroję i pierścień - na początkowym magu polecam wam poszukać i podropić dodający na statystykę defense (obrona). Po dobiciu wspomnianego wyżej 5 lvl'a udajecie się do lasku i szukacie mniejszych "bossów", czyli potwór które tworzą mniejsze, przykładami jest sumo, czarodziej, elf, czarny elf - powinniście ich rozpoznać. Polujecie na nich i na ich dropy - pamiętajcie uzupełniać mikstury życia i many do max, czyli 6!

Dobra - super! Dobiliście 10 lvl, macie już lepsze itemy, a owe bossy wam już nie dają lepszego expa i lootów. Co teraz? Z punktu w którym pojawiamy się na mapie z potworami idziemy w jednym kierunku - w końcu dojdziemy do mroczniejszych lasów gdzie będą czekać na nas silniejsze potwory - na przykład kamienny niedźwiedź, krasnoludy, pszczoły i wiele innych.

Zabijacie je i staracie dobić na nich 20 lvl - czyli maksymalny. Dobrze, jeżeli jesteście już koło tego lvl'a idziecie jeszcze dalej i szukacie tzw. młodych bogów, np. kamienny golem, jaszczurka - są wyjątkowo wielcy więc powinniście ich rozpoznać. Zabijacie ich oraz ich obstawę, z samego God'a powinien wypaść wam jakiś ciekawy item - jak nawet nie na waszą klasę to go weźcie, może uda wam się go zamienić z innym graczem.

Najłatwiejszym sposobem na rozwinięcia naszej postaci są mikstury, które wypadają z bogów (silniejszych) i czasami z dungeon'ów oraz nagród dziennych. Trzecia opcja na start najbardziej się przydaje i daje wam możliwość zrobienia tzw. postaci 8/8. Nazwa wzięła się od tego, że jest 8 statystyk i do jednej możemy maksymalnie wypić 8 mikstur, wtedy statystyka jest już na najwyższym poziomie i możemy ją podnieść jedynie przedmiotami.

To na tyle już ode mnie, dzięki za przeczytanie i powodzenia w zwalczaniu Mad God'a!

Realm of the Mad God 5.0 5
5 0
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Margonem Ciekawostki w Margonem, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia!

Tutorial Banankowy01
3

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
4

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
5

Margonem Margonem Jaką klasę wybrać?

Poradnik Banankowy01
6

Gry z lat 80, które warto znać!

Recenzja Dawid035
7

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper