Jak to działa
2 0 27 0
27.08.2017

Realm of the Mad God - Knight

Początkowo knight został dodany do gry jako najbardziej odporna klasa, z niewiarogodnie dużą obronnością i niską prędkością, a jego tarcza nie robiła nic po za zapewnianiem dodatkowej obrony. Ostatecznie dostał w końcu niewielki nerf na jego statystykę obrony, a tarcza otrzymała inny efekt i ekskluzywny dla rycerza. Dziś knight jest powszechnie uważany za jedną z najpotężniejszych klas w grze. (Należy jednak pamiętać, że obrona może tylko blokować do 85% obrażeń strzału, więc wysoka obrona nie oznacza niezwyciężenia!) Jest atakującym krótkodystansowym, używając miecza jako broni i ciężkich zbroi. Jego tarcza może oszołomić wrogów przez określony czas, a nie ich obrażenia. To, co naprawdę oddziela go od innych postaci to jego obrona, która jest najwyższa w grze i imponująca dla innych klas.

Możliwy do odblokowania po osiągnięciu 20 poziomu na wojowniku, bądź wykupieniu go za 499 monet.

Polecany ekwipunek

Skysplitter Sword/Sword of Acclaim to główne bronie z wysoką wydajnością dla naszego rycerza. Świetnie nadają się do większych wrogów, bogów czy bossów. Ich minusem jest trudność pozyskania dla nowych graczy, ponieważ wypadają wyłącznie z bogów.

Resurrected Warrior's Armour to rzadka zbroja, która jest najbardziej skuteczna dla rycerzy. Zbroja Zmartwychwstałego Wojownika, często określana jako Resu, daje zaledwie 17 obrony, które w porównaniu do 24 na zbroi T13 wypada słabo. Rycerz jednak ma wystarczająco tej statystyki więc ta różnica nie boli. Zamiast tego, Resu daje 150 punktów many, co oznacza, że będziesz mógł użyć dodatkowego ogłuszenia! Dodatkowo zbroja ta dodaje 5 punktów regeneracji many, dzięki czemu skill odnawia się szybciej i możemy go częściej używać.

Mocne i słabe strony

W przeciwieństwie do innych bohaterów, których obrona sięga 25, knight jest jedyną postacią, która ma maksymalnie 40, co pozwala mu na dostanie kolejnych hitów. Z tego powodu rycerz jest uważany za najbardziej odporną klasę i powinien znajdować się na pierwszej linii pola bitwy, aby uniemożliwić zabicie innych graczy. Rycerz jest najbardziej polecany dla nowych graczy - nie jest łatwy do zabicia i zadaje średnie obrażenia, ideał dla nowicjuszy!

Rola w grupie

Rycerze mają bardzo wysoką obronę i dużą ilość punktów życia, dlatego ZAWSZE powinni znajdować się pierwszej linii walki w celu przyjmowania i skupianiu na siebie strzałów bossów. Nie oznacza to jednak, że masz wbiegać w pociski jak Rambo - unikaj ich tak często jak to możliwe, obrona nie zmniejsza obrażeń o 100%, pamiętaj o tym i często sprawdzaj swój stan zdrowia, w przypadku otrzymania wielu obrażeń wycofaj się, zregeneruj i wróć na pozycję. Pamiętaj też o swojej umiejętności ogłuszania, jest ona bardzo przydatna na bossów i bogów, w większej grupie jedno ogłuszenie wystarczy aby reszta klas zabiła przeciwnika.


Dzięki za przeczytanie poradnika, mam nadzieję, że przyda się wam i będziecie już rozumieli grę ową profesją.

Realm of the Mad God - Knight 5.0 2
2 0
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir