Jak to działa
2 0 75 0
27.08.2017

Realm of the Mad God - Priest

Jako jeden z pierwszych pięciu bohaterów, którzy pojawili się w pierwszych wczesnych wersjach gry, kapłani przeszli wiele zmian. Księża chodzili zupełnie bez zbroi, nie mieli zdolności, ale mogli wyposażyć dwa pierścienie. Ta klasa bezpośrednio uzdrawiająca nosi teraz szaty, oprócz starej broni - różdżki. Ich zdolność zmieniła się również, od zaklęć czarodziejów, takich jak ofensywa. Ostatecznie dano niższą siłę uzdrawiania i koszt MP, aby wyrównać balans między klasami i mechanikę gry. Aby odblokować kapłana, po prostu osiągnij poziom 5 na pierwszym czarodzieju (Wizard).

Ekwipunek

Wand of Ancient Warning i Wand of Recompense są najpotężniejszymi i najbardziej polecanymi różdżkami dla kapłanów. Te bronie mają wystarczająco dużo obrażeń i zasięgu aby zabijać potwory i bogów z daleka.

Tome of Divine Favor i the Tome of Holy Guidance są najpotężniejszymi tomami, ponieważ leczą najwięcej punktów życia. Dodatkowo Holy Guidance daje efekt szybkości kapłanowi. To wszystko kosztuje tylko 80-85 punktów many.

Co do pierścieni - zależy to od tego, czy zamierzamy grać głównie ofensywnie czy defensywnie. Wielu kapłanów używa pierścienia Ring of Decades który dodaje 190 punktów życia, aby móc przyjąć na siebie więcej obrażeń przed użyciem swojej umiejętności. Druga część zaś woli używać pierścieni Ring of the Pyramid i The Forgotten Crown co jest moim zdaniem lepszym pomysłem, ponieważ dodają w jednym przypadku 100 punktów życia, 4 ataku i 4 obrony, zaś w drugim 110 punktów życia, 6 ataku, 6 szybkości strzelania.

Silne i słabe strony

Jedną z mocnych stron kapłana jest to, że jest on niezbędnym bohaterem do walki z bossami eventowymi w grupach i potrafi zabić sam bez pomocy bossów eventowych, gdy jest wymaxowany (tzw. 8/8) przychodzi mu to bardzo łatwo. Jego zdolność może być uważana za jedną z najlepszych w grze i to, co wyróżnia go to szata z dużą żywotnością.

Jedną z największych słabości księży jest to, że jego punkty many są o wiele ważniejsze niż u innych klas, co czyni efekt wyciszenia od konkretnych wrogów, jak Sprite God i Septavius ​​bardziej groźny. Inną słabością kapłana jest to, że ma bardzo niski poziom DPS ze względu na niskie statystyki ATK i DEX oraz niski DPS różdżek.

Rola w grupie

Zazwyczaj ten typ bohatera jest klasą wsparcia, ale kiedy wymaxujesz jego statystyki, jest to silny typ postaci, który ma godną obronę, daleki zasięg i natychmiastową zdolność gojenia. Celem księdza jest leczenie swoich kolegów z drużyny i powinien być używany do tego. Podczas gdy kapłan nie jest zobowiązany do uzdrawiania kolegów z drużyny, dobry kapłan hojnie uzdrawia innych graczy podczas bossów eventowych i lochów, ponieważ pomaga szybciej pokonać przeciwnika. Kapłan jest niezbędny do zabijania bogów na tzw. Gods Land, zabijania bossów lub czegokolwiek innego, ponieważ jego zdolność ułatwia wszystkim innym profesjom.


Dzięki za przeczytanie poradnika - mam nadzieję, że przyda wam się on w grze kapłanem i będziecie pomagać innym!

Realm of the Mad God - Priest 5.0 2
2 0
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper