Jak to działa
2 0 61 0
28.08.2017

Realm of the Mad God - Wizard

Jedna z pierwszych pięciu klas która jest zawsze widywana przy większych grupach graczy. Prosty, ale bardzo potężny w odpowiednich do tego rękach. Czarodziej posiada wysokie obrażenia, ale za to małą ilość punktów życia i obrony. Mag i wojownik posiadają jeden z większych DPS (obrażenia na sekundę) w Rotmg. Jednak jako jedna klas czarodziejskich nie posiada umiejętności odnawiania życia czy many, czarodzieje są bardzo podatni na wszelakie klątwy i trucizny.


Ekwipunek

Staff of Astral Knowledge oraz Staff of the Cosmic Whole są głównymi i najczęściej używanymi różdżkami dla czarodzieja. Są one używane dzięki doskonałemu zasięgu który w połączeniu z liniowymi kulami i wielkimi uszkodzeniami wyrządza ogromne obrażenia z bezpiecznej dla maga odległości, w której nie otrzymuje większości obrażeń. Te dwie różdżki są idealną bronią na bogów, na farmienie eliksirów wzmacniających, uczestniczenia w eventach i zabijaniu bossów lochu, i oczywiście do walki z Oryxem.

Magic Nova Spell i Elemental Detonation Spell są najsilniejszymi zaklęciami które są w stanie zabić boga przy jednym użyciu, najczęściej stosowne na zabijanie grupowo bogów.

Tablet of the King’s Avatar jest zaklęciem nieokreślonym rangą i jest to jedyny czar dla czarodzieja który może przebić wrogów. Jest znacznie lepszy niż zaklęcia na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o zabijanie potworków, ale w przeciwnym razie jego minusy są takie, że ma mniejsze obrażenia, mniejszy zasięg, który może się pokrywać i zużywa prawie 2 razy więcej many niż czary na randze T5-T6.


Rola w grupie

Czarodziej jest niesamowity w grupach i często do nich szukany, potrafi zabić solo większość bossów i bogów. Mag jest używany jako jeden z głównych atakujących z oddali który robi jeden z większych DPS, w ciągu kilku sekund potrafi obić wroga aby reszta drużyny bez problemu mogła go dobić.

Podsumowanie

Najlepszą obroną jest dobra i zaplanowana ofensywa. Dzięki wysokim obrażeniom i niszczącym zaklęciom czarodzieje mogą po prostu wyeliminować wszelkie przeszkody na ich drodze bez większych problemów. Magowie są skuteczni zarówno sami jak i w większych, średnich czy małych grupach. Niestety grając magiem w większych grupach możesz powodować do siebie pewien uraz, z tego powodu, że duża liczba graczy grająca tą profesją kradnie looty z większych bossów i bogów innym graczom.


Zwierzaki

Co do wyboru zwierzaka - umiejętność leczenia jest zawsze dobrym wyborem, bez względu na klasę którą wybierzesz. Zwierzaki z zaklęciami heal na pierwszym slocie przydają się dla magów, a inne umiejętności są po prostu zbędne i nie dają tyle, co możliwość darmowego leczenia które może nam uratować życie.


Dzięki za przeczytanie mojego poradnika do gry czarodziejem, mam nadzieję, że przyda się wam i będziecie coraz lepsi!

Realm of the Mad God - Wizard 5.0 2
2 0
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

DOTA 2 18. Jak grać? #Legion Commander

Poradnik DomaC
3

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
4

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
7

Minecraft czy Terraria ?

Recenzja Mikros06
8

DOTA 2 Najtrudniejsze postacie - MEEPO (THE GEOMANCER)

Poradnik Zarabianiewinternecie
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper