Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
3 1 37 0
22.08.2017

Recenzja Counter-Strike: Global Offensive.

Counter Strike to strzelanka multiplayer. W grze grasz po stronie terrorystów i antyterrorystów. Terroryści muszą podłożyć bombę i bronić jej dopóki nie wybuchnie lub zabić wszystkich przeciwników. Antyterroryści muszą pilnować tak zwanych "Bombiste'ów" gdzie podkłada się bombę (Dotychczas mamy 2 bombity A i B.) lub zabić pozostała drużynę. CS:GO to gra znana na całym świecie. Najlepszą polską drużyną jest Virtus.Pro, która w 2014 roku zajęła 1 miejsce w turnieju.Gra jest bardzo fajna jak i wciągająca. Grę stworzyło Valve Corporation i Hidden Path Entertainment. W grze są tryby takie jak: Wyścig Zbrojeń ( Po zabiciu dostajesz coraz lepszą brón. Może wygrać tylko jedna osoba), Demolka (5 v 5 gdzie również dostajesz coraz lepszą broń), Turniejowy (5 v 5 grasz o rangę, o czym później), Uproszczony ( 10 v 10 to samo co w turniejowym tylko nie o rangę).

Grając w tę grę możesz zdobyć 450 Graj

W tej grze same umiejętności nic nie dadzą. Trzeba znać kryjówki,taktyki,granaty. Moim zdaniem najlepiej jest grać ze znajomymi, ponieważ po 1. Macie lepszą komunikacje, 2. Przeważacie psychiką 3. Możecie tworzyć bardziej rozbudowane taktyki niż tak zwaną "Rush b". W grze znajdują się skiny do broni.noży czy rękawiczek. Moim zdaniem, gdy by nie skiny to gra nie była aż tak popularna. Mi osobiście podobają się, lecz niektóre mogą kosztować ponad 2000 zł co jest lekką przesadą. Oczywiście znajdą się tacy co je kolekcjonują i są w stanie je kupić. Pora o mapach. W grze jest bardzo wiele map, lecz najważniejsze i najbardziej znane są w póli turniejowej takie jak: Dust II, Nuke, Cache, Mirage czy Inferno. Mapy nie są rozbudowane,ale bardzo dobrze wyglądające i zrobione. W tą grę można grać na słabym komputerze co dociąga wiele osób.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 500 Graj

Wcześniej wspominałem o rangach. Rangę można zdobyć tylko na trybie turniejowym. Pierwszą rangę dostaje się po 10 wygranych meczach i jest ona dowolna. Razem jest 18 rang.Srebro jest dla początkujących: Silver I, Silver II, Silver III, Silver IV, Silver Elite, Silver Elite Master. Złoty Laur można powiedzieć, że również dla początkujących: Gold Nova I, Gold Nova II, Gold Nova III i Gold Nova Master. Mistrzowski obrońca to rangi dla graczy o średnim poziomie: Master Guardian I. Master Guardian II, Master Guardian Elite oraz Distinguished Master Guardian. Legendarne Orły są to rangi o wyższym poziomie umiejętności: Legendary Eagle i Legendary Eagle Master. Dwie najwyższe i zarazem ostatnie są dla najlepszych graczy: Supreme First Class oraz Global Elite- najwyższa ranga, którą można osiągnąć w CS:GO. Podsumowanie: Jeśli lubisz strzelanki 1-wszo osobowe, dobrze zrobione mapy, skinyi taktyki to jest to gra w sam raz dla Ciebie. Gra kosztuje 13 Euro (Na polskie około 50 zł). Bardzo dziękuje za przeczytanie recenzji. Mam nadzieję, że się podobała.

Recenzja Counter-Strike: Global Offensive. 4.0 4
3 1
Art napisany przez XjasiekX22

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir