Jak to działa
Przejdź do gry Imperia Online
Imperia Online
0 0 83 0
12.07.2017

Recenzja gry Imperia Online.

Witam w mojej recenzji, chciałbym wam przedstawić mojej opinii na temat gry Imperia Online. Według mnie gra pt: "Imperia Online" to najlepsza gra multiplayer strategii MMO, gdzie wcielamy się w postać którą możemy zarządzać całym średniowiecznym imperium. Gra jest przeznaczona dla dzieci powyżej siedmiu lat, i nie tylko. Przyciąga już wiele tysięcy graczy. Gra jest dostępna aż w trzydziestu krajach, w tym Polska.
Na początek mamy bardzo małą wioskę. Z czasem możemy zamienić ją w "Potężne Imperium", gdzie cała osada będzie rozbudowana. W takim przypadku musimy wykazać się strategicznym zmysłem, oraz smykałką do prowadzenia efektywnych kampanii wojskowych. W tej grze, nie polega tylko na rozbudowywaniu wioski, ale także na militarnych starciach, zawiązywaniu wojskowych sojuszy i walce z innymi graczami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Na sam początek, w tej grze każdy nowy użytkownik posiada niewielką osadę, w której znajduje się kilka budynków, dzięki których z pewnością nam się przydadzą żeby się rozwinąć oraz stworzyć "Potężne Imperium".
Aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej grze i zdobyć doświadczenie, tuż po założeniu konta pojawia nam się długi, prosty samouczek, i możemy zdobyć wiele nagród, czyli sztabki, i przybory na różne potrzeby, czyli drewno, kamienie i żelazo. Można również zdobyć diamenty, dzięki którym możemy sobie pozwolić na natychmiastowe zakończenie budowli, czy badań, innymi słowy pozwalają na wiele możliwości. Podczas tych zadań spotka nas budowanie oraz rozbudowywanie budynków, co dają nam wiele funkcji.
W przyszłości do naszych obowiązków, należy - zapewnianie ludzi do pracy i obowiązków, oraz zapewnienie im mieszkania. W tej grze musimy też zarządzać wynajdywaniem nowych technologii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Podsumowując, jest to najlepsza gra multiplayer strategii MMO, gdzie możemy spędzać wiele czasu, i zdobywać sukcesy i osiągnięcia.
Moje spędzone chwile przy tej grze, były moją przyjemnością, i na pewno wrócę do tej gry, bo naprawdę warto. Gra zachęci wiele osób do grania, zapewni nam wiele rozgrywki oraz zabawy. Dlatego też możemy zaprosić znajomych, czy przyjaciół do wspólnej gry. Naprawdę warto spędzić przy niej kilka tygodni.
Według mnie "Imperia Online" to bardzo świetna gra. Która przyciąga graczy do monitorów, na spędzenie przy niej godzinami, i może każdemu przypaść do gustu. Możemy zdobyć w niej wiele osiągnięć, i sukcesów, a także wykazać się niesamowitym sprytem oraz strategią. Jeśli jesteście gotowi na takie wyzwania, myślę że powinniście zagrać w grę, jaka jest oczywiście "Imperia Online".

Recenzja gry Imperia Online. 0.0 0
0 0
Art napisany przez pepe5

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
10

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada