Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0 0 108 0
30.06.2017

recenzja gry przeglądarkowej ,,Hero zero"

Hero zero jest prostą, ale kultową grą przeglądarkową. Oczywiście jest bezpłatna. W grze chodzi o to aby od zera stać się ,,bohaterem". Najprościej mówiąc trzeba wbijać lvl
walczyć z innymi graczami i ulepszać swoje statystyki. Jest system rang, który pozwala grać walki turniejowe. Aby wbijać lvl trzeba wykonywać misje w jednym z miejsc na Świecie. Miejsca wraz z levelem się zmieniają. Są także drużyny do których można wstąpić. Niektóre drużyny mają większe wymagania np. trzeba mieć 45 lvl czy rangę srebro 3. Walutą w tej grze są monety i oponki. oponki można kupić za paysafecard, którego można zdobyć grając w gry na bananki.pl ;] lub kupić w sklepie. Jest też ranking cotygodniowy, w którym można zdobyć oponki. Nie dawno dodano nowy tryb kryjówki.
Bohaterska kryjówka to nowy obszar w grze, który można aktywnie i samodzielnie rozszerzać. Można w niej zbudować kilka różnych typów pokoi. Głównym pokojem Twojego bohatera jest centrala kryjówki. 
 

Grając w tę grę możesz zdobyć 420 Graj

Aby ulepszać swoje statystyki (lewy górny róg na obrazku po wyżej) trzeba wbijać lvl, wtedy dostaje się darmowe punkty do ulepszania statystyk, chodzić na siłownie w grze lub można je zwyczajnie kupić po przez monety. W grze istnieje także sklep w którym można kupować ubrania dla swojego bohatera, które też dodają umiejętności. Jest też coś takiego jak misje nadzwyczajne które odblokowywują się wraz z lvl. O co w nich chodzi? No a o to żeby pokonywać tzw: bossy. Za wygranie takiej walki dostajemy przedmiot i więcej punktów doświadczenia. Jeżeli wychodzisz gdzieś na długo możesz włączyć opcje pracy, wtedy za każdą godzinę pracy dostaje się monety im dłużej pracujesz tym więcej monet dostajesz. W grze istnieją wspomagacze, które można kupić za monety lub oponki. Takie wspomagacze dodają nam przez określony czas więcej umiejętności lub większe wynagrodzenie za pracę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 440 Graj

W skrócie mówiąc jeśli chciałbyś stać się bohaterem to ta gra jest dla Ciebie wskazana. Możesz zagrać w nią na stronie bananki.pl i zgarnąć trochę bananków, które możesz wymienić na nagrody. W tą grę może grać nawet siedmiolatek, ponieważ gra jest przystosowana dla każdego i jest prostej konstrukcji. Sam gram w tą grę i mam 156 lvl i zdobyłem go w nieco ponad miesiąc. Gra ta jest dobra kiedy nam się nudzi ponieważ jest wiele opcji gry. W grze są tzw: iwenty, czyli czas, w którym można zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia lub jakieś niezwykłe przedmioty. Jeżeli potwierdzimy swój e-mail to dostaniemy dodatkowe 10 oponek, które zazwyczaj się przydają. Jeżeli zachęcimy kolegów do grania przez link referencyjny również dostaniemy oponki. Podsumuwywując gra jest bardzo bardzo bardzo fajna. Szczerze ją polecam.

recenzja gry przeglądarkowej ,,Hero zero" 0.0 0
0 0
Art napisany przez baniakok

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ