Rocket League (B2P)
1.0 1 1835 0
20.06.2017

Recenzja gry Rocket League

Recenzja gry Rocket League - Gra Rocket League to gra na komputer. W grze Rocket League chodzi o to aby grać mecze podobne do piłki nożnej i pokonywać przeciwną drużynę kopiąc samochodem piłkę do nogi do bramki na której w większości przypadków jest bramkarz. Gra nie jest łatwa zależy na jakich przeciwników i sojuszników się trafi i wylosuje. Gdy już wygramy parę meczy możemy zdobyć trofea nowe wzorki na pojazd czy poprostu nowy większy poziom doświadczenia. Największy poziom w grze to 75 [Rocketeer]. Zdobycie nowych poziomów nie zajmuje dużo czasu wystarczy miła rozgrywka i exp leci jak szalony. Niestety przykrą sprawą są wymagania gry nie każdy komputer lub laptop temu podoła wymagania macie na samym dole tej recenzji. Mój laptop niby spełniał wymagania gry ale po 2 minutach gry spadały FPS do 20-30 MAX.

Tryby Gry: Singleplayer, Multiplayer
Moja Ocena Gry: 7,5/10
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oco chodzi w Rocket League?

W grze Rocket League chodzi o to aby grać mecze podobne do piłki nożnej i pokonywać przeciwną drużynę kopiąc samochodem piłkę do nogi do bramki na której w większości przypadków jest bramkarz. Gra nie jest łatwa zależy na jakich przeciwników i sojuszników się trafi i wylosuje. Gdy już wygramy parę meczy możemy zdobyć trofea nowe wzorki na pojazd czy poprostu nowy większy poziom doświadczenia. Największy poziom w grze to 75 [Rocketeer]. Zdobycie nowych poziomów nie zajmuje dużo czasu wystarczy miła rozgrywka i exp leci jak szalony. Sterowanie w grze jest dosyć proste klawiszami takimi jak: w,a,s,d,spacja,lewy przycisk myszy, prawy przycisk myszy. Ogarnięcie sterowanie mi zajęło 3 minutki dla osób nie grających w gry także sterowanie szybko się ogarnie więc moim zdaniem gra fajna.