Jak to działa
Przejdź do gry The Pride of Taern
The Pride of Taern
0 0 161 0
30.06.2017

Recenzja gry The Prince of Taern

The Prince of Taern, gra MMORPG oparta na grafice 2D. Wcielamy się w Tearnijskiego uchodźcę, który za wszelką cenę chce powrócić co swojego rodzimego kraju - Taernu. Wciągająca fabuła, niesamowite dialogi i świetna jak na 2D grafika, potrafią wciągnąć gracza na długie godziny! Wykonujemy questy główne aby pchnąć grę do przodu oraz questy poboczne aby maksymalnie wczuć się w pozycję naszego bohatera. Do wyboru mamy 7 klas. Barbarzyńcę, Rycerza, Sheeda, Łucznika, druida, Maga Ognia oraz Voodoo. Każda postać ma inne umiejętności. Barbarzyńca zużywa mnóstwo kondycji i rzadko trafia jednak jego uderzenia są naprawdę potężne i osłabiające dla przeciwnika. rycerz jest jedyną postacią która może blokować uderzenia za pomocą tarczy i ściągać na siebie przeciwników. Sheed jest kimś na podobieństwo karateki, umie zmniejszyć zużycie kondycji danej postaci. Łucznik posiada wiele rodzai strzał przez zatruwającą po wybuchającą. Druid jest jedyną postacią lecznicą. Mag Ognia może podpalić przeciwnika lub zadawać obrażenia obszarowe. Voodoo najlepiej radzi sobie na bossach z ekipą, oraz dobrze radzi sobie w walkach 1vs1.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
System walki jest prosty ale na swój sposób ciekawy. Mamy trzy sfery obrony, fizyczną, dystansową oraz magiczną. Mamy również trzy formy ataku równie fizyczną (walka w zwarciu), dystansową i magiczną. Atak fizyczny można uniknąć dając punkty akcji do obrony fizycznej, tak samo tyczy się z dwoma pozostałymi rodzajami ataków. Każdy może sobie upodobać inny styl grania. Ja na przykład często pogrywam Voodoo szukając jakiś ciekawych ludzi, żeby chodzić na wysoko levelowe lokacje. Jako Voodoo osłabiam bossa a w tym czasie reszta drużyny albo unicestwia jego obsadę albo już zaczyna go atakować. Każda postać wtedy ma określone zadanie, Voodoo osłabia, Rycerz, Barbarzyńca, łucznik i Mag ogni atakują a Druid i Sheed wspierają.
Gra jest przystępna dla każdego, samouczek zawarty na początku dokładnie tłumaczy na czym polega gra i pokazuje najprostsze rzeczy w grze. Nie zrozumienie fabuły graniczy z cudem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Podsumowując.. Gra ma ładną, przystępną dla każdego grafikę, rozbudowaną i wciągającą fabułę oraz zróżnicowane postacie. Gracze tutaj są mili, nie spotyka się wulgarnych osób a gracze o wyższych levelach często pomagają nowym graczom w zaaklimatyzowaniu się w społeczeństwie oraz w wykonywaniu misji, z którymi nowi gracze na danym poziomie umiejętności by sobie nie poradzili, np z pokonaniem Herszta. Dostępne są pety, czyli zwierzątka które pomagają nam w walkach, przez zwykłe psy z pola przez nietoperze, ogiery, małpy aż po gildyjne zwierzęta. Wspominając o gildiach, może je założyć każdy kto osiągnął 30 poziom i ma odpowiednie środki 600 000 monet lub 200 000 monet i pewnej ilości platyny, czyli specjalnych monet które można nabyć za pośrednictwem SMS itp.. w każdej grze przeglądarkowej znajdują się takie mikro płatności, które nie dają ogromnej przewagi nad innymi a tylko ułatwiają grę.
W moim odczuciu gra stoi na bardzo wysokim poziomie i zawiesiła poprzeczkę konkurencyjnym firmą tak wysoko, że w najbliższym czasie nie znajdziemy lepszej darmowe, przeglądarkowej gry MMORPG w internecie.
Pozdrawiam wszystkich czytających, recenzję napisał Suseł Pospolity :)
Recenzja gry The Prince of Taern 0.0 0
0 0
Art napisany przez Suseł Pospolity

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek