Jak to działa
1 0 65 0
01.07.2017

Recenzja gry World of Warcraft

W tym artykule chciałbym podzielić się moimi odczuciami związanymi z grą World of Warcraft, potocznie znanym pod skrótem WoW. Myślę że o tej grze, światowej już sławy, słyszał już każdy, nawet jeśli nie miał z nią bezpośredniego kontaktu. Pierwszym co rzuca się świeżemu graczowi w oczy to niesamowita oprawa graficzna tej gry, otoczenie pozwala się wczuć w klimat tego świata a dobór muzyki w konkretnych obszarach znacznie to ułatwia. Kolejnym dobrym aspektem jest ogrom świata w jakim znajduje się nasza postać. Od gry otrzymujemy ogromny obszar wchodzący w skład jeszcze większego obszaru który jest jedynie częścią całego świata gry. Powoduje to że nie sposób się szybko znudzić, ponieważ za każdym razem możemy robić misje z różnych obszarów urozmaicając sobie w ten sposób rozgrywkę w World of Warcraft.
Przechodząc do samych misji. Questy są tu od tych najłatwiejszych polegających na mechanizmie "przynieś pięć marchewek" do tych bardziej skomplikowanych, wymagających od gracza nawet elementów logicznych. Nie można również odjąć tej grze gry na emocjach gracza. Poprzez różne historie potrafi uderzyć w poważny ton, po czym zaraz dzięki misji pobocznej zyskać na wartości humorystycznej. Misji samych w sobie jest mnóstwo co zapewnia ciągłą rozgrywkę. Pomimo ogromu zadań fabularnych, różnych dungeon'ów oraz raid'ów, prawdziwa przyjemność rozgrywki zaczyna się dopiero po uzyskaniu maksymalnego poziomu. W grze jest bardzo dobrze rozwinięty system PvP (player vs player). Znajdują się w niej areny, battle-ground'y oraz zwykłe pojedynki, co umożliwia konkurowanie z innymi graczami i uzyskiwanie wysokiego prestiżu naszej postaci.
Niesamowitym elementem jest sposób w jaki ta gra potrafi połączyć społeczność graczy: dołączając lub tworząc gildię, zbieramy grupę stałych graczy z którymi możemy ruszać na podbój wszystkich dostępnych instancji których wykonanie w pojedynkę nie byłoby możliwe, lub byłoby do wykonania bardzo trudne. Umożliwia to współpracę i poznawanie dużej grupy osób, co tylko uprzyjemnia nam godziny spędzone na rozgrywce. Co prawda gra jest typu "pay to play", co oznacza że aby w nią grać musimy mieć opłacony abonament, ale twórcy tej gry umożliwiają także alternatywne dla rzeczywistych płatności- w grze można kupić Game Token, który umożliwia przedłużenie abonamentu o kolejne 30 dni, wydając na niego jedynie złoto zarobione w wirtualnej grze. Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie dla stałych graczy WoW-a. Jako że miałem już przyjemność spróbować rozgrywki w tą grę, z czystym sumieniem polecam ją dla wszystkich graczy szukających nowych przygód.
Recenzja gry World of Warcraft 5.0 1
1 0
Art napisany przez evengace

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek