Jak to działa
1 0 107 0
25.06.2017

recenzja strony Bananki.pl

Więc tak strona "Bananki.pl" jest to strona (wow) na której możemy zyskać bananki (waluta na stronie) które możemy wydać na różne bonusy (++$$++) takie jak gry, sprzęt elektroniczny, waluty do gier i wiele wiele więcej.

Jak zdobyć na banki?
Mamy kilka sposobów łatwiejszych, trudniejszych, efektywniejszych oraz trochę mniej na zdobycie naszej banankowej waluty między innymi możemy zagrać w jedną z wielu gier i przy okazji wykonywać zadania narzucone na nas przez stronę, możemy pisać recenzje/poradniki/tutoriale na niedawno powstałej bananopedi oraz również możemy jeżeli posiadamy mase znajomych lub jeżeli jesteśmy sławni na jakimś portalu społecznościowym lub czymś w tym stylu możemy promować stronę i zyskiwać bananki z reflinków co na większą skalę jest bardzo opłacalne oraz łatwe.

Pierwszy sposób którym było wykonywanie zadań w grach oczywiście również jest przyjemny oraz niezbyt wymagający o ile wybierzemy grę która będzie nas interesowała a nie znudzi po minucie oraz zadania w grze będą również proste typu zdobądź jakiś tak niski poziom zdobądź ileś zabójstw.

Drugi sposób czyli bananopedia jest moim zdaniem również łatwy lecz do pewnego momentu sposobem żeby móc wypłacić już coś ciekawego np. PaySafeCarda 20zl wystarczy napisać 10 artykułów. Wydaje się to być proste i na początku rzeczywiście takie jest mi moje pierwsze nie wiem może z 8 artykułów przyszło do głowy stosunkowo szybko oraz bezproblemowo lecz czym więcej piszemy tym mniej potrafimy wymyśleć przez co z każdym kolejnym artykułem spędzamy nad nim więcej czasu ale jak ktoś potrafi doskonale rozwijać każdy temat to jest to sposób dla niego.

Trzecim sposobem było promowanie strony jest to najprzyjemniejszy oraz najłatwiejszy sposób ponieważ praktycznie jedyne co musimy zrobić to rozesłać nasze linki referencyjne znajomym lub komukolwiek i czekać, za każda osobę która zarejestruje się z naszego linki dostaniemy bodajże 200 banków oraz będziemy dostawać pewien procent zdobytych przez tą osobę banków więc ona nic nie straci w my zyskamy ten sposób jest wręcz idealny dla youtuberów lub streamerów większych i mniejszych którzy mogą reklamować stronę oraz używać do tego swojego linku.
Serwis ogólnie jest całkiem przydatny czy to dla ludzi próbujących zarobić spędzając czas przy komputerze czy dla graczy którym wszystko jedno ale fajny by było coś zyskać za granie, za pomysł propsuje oraz życzę sukcesów oraz rozwijania serwisu o nowe funkcje.

recenzja strony Bananki.pl 5.0 1
1 0
Art napisany przez Stager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
2

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
3

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
4

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
5

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
6

CSGO (B2P) Jak założyć drużynę w CS GO

Poradnik Zuwix
7

Clash Royale - Kilka rad dla początkujących #1

Poradnik TheMaślak
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq