Jak to działa
1 0 146 0
25.06.2017

recenzja strony Bananki.pl

Więc tak strona "Bananki.pl" jest to strona (wow) na której możemy zyskać bananki (waluta na stronie) które możemy wydać na różne bonusy (++$$++) takie jak gry, sprzęt elektroniczny, waluty do gier i wiele wiele więcej.

Jak zdobyć na banki?
Mamy kilka sposobów łatwiejszych, trudniejszych, efektywniejszych oraz trochę mniej na zdobycie naszej banankowej waluty między innymi możemy zagrać w jedną z wielu gier i przy okazji wykonywać zadania narzucone na nas przez stronę, możemy pisać recenzje/poradniki/tutoriale na niedawno powstałej bananopedi oraz również możemy jeżeli posiadamy mase znajomych lub jeżeli jesteśmy sławni na jakimś portalu społecznościowym lub czymś w tym stylu możemy promować stronę i zyskiwać bananki z reflinków co na większą skalę jest bardzo opłacalne oraz łatwe.

Pierwszy sposób którym było wykonywanie zadań w grach oczywiście również jest przyjemny oraz niezbyt wymagający o ile wybierzemy grę która będzie nas interesowała a nie znudzi po minucie oraz zadania w grze będą również proste typu zdobądź jakiś tak niski poziom zdobądź ileś zabójstw.

Drugi sposób czyli bananopedia jest moim zdaniem również łatwy lecz do pewnego momentu sposobem żeby móc wypłacić już coś ciekawego np. PaySafeCarda 20zl wystarczy napisać 10 artykułów. Wydaje się to być proste i na początku rzeczywiście takie jest mi moje pierwsze nie wiem może z 8 artykułów przyszło do głowy stosunkowo szybko oraz bezproblemowo lecz czym więcej piszemy tym mniej potrafimy wymyśleć przez co z każdym kolejnym artykułem spędzamy nad nim więcej czasu ale jak ktoś potrafi doskonale rozwijać każdy temat to jest to sposób dla niego.

Trzecim sposobem było promowanie strony jest to najprzyjemniejszy oraz najłatwiejszy sposób ponieważ praktycznie jedyne co musimy zrobić to rozesłać nasze linki referencyjne znajomym lub komukolwiek i czekać, za każda osobę która zarejestruje się z naszego linki dostaniemy bodajże 200 banków oraz będziemy dostawać pewien procent zdobytych przez tą osobę banków więc ona nic nie straci w my zyskamy ten sposób jest wręcz idealny dla youtuberów lub streamerów większych i mniejszych którzy mogą reklamować stronę oraz używać do tego swojego linku.
Serwis ogólnie jest całkiem przydatny czy to dla ludzi próbujących zarobić spędzając czas przy komputerze czy dla graczy którym wszystko jedno ale fajny by było coś zyskać za granie, za pomysł propsuje oraz życzę sukcesów oraz rozwijania serwisu o nowe funkcje.

recenzja strony Bananki.pl 5.0 1
1 0
Art napisany przez Stager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ