Jak to działa
8 0 102 0
28.06.2017

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Gra o nazwie "Tom Clancy's Rainbow Six Siege" Posiada świetną grafikę nie posiada za to fabuły ponieważ cały sens gry skupiony jest na rozgrywce multiplayer z innymi graczami w style 5 VS 5. W grze są dwie drużyny Pomarańczowi i Niebiescy czyli Atakujący i chroniący lub obraniający.
Do wyboru mamy bardzo wiele operatorów każdy z nich ma swoje specjalne zdolności, bronie, sprzęt, gadżety i dodatki.Grając mamy możliwość wyboru broni czyli karabinu/tarczy i pistoletu. Jesteśmy w stanie kupić nie tylko bronie ale i dodatki do nich są to celowniki, tłumiki, lasery i uchwyty.
Do bronie możemy dokupić także jej malowanie których jest bardzo dużo najtańsze malowania broni kosztują 750 kredytów a najdroższe 25000 kredytów.Możemy dokupić też ozdoby do broni np. wisiorek lub postać.Ubarwienia bronie nie pomagają w graniu lecz je umilają.

Aby mieć możliwość zabicia kogokolwiek nie z przypadku należy stosować różnego gatunku celowniki.Aby wybrać dobry celownik do wyznaczonej broni musi się znać jej szybkostrzelność oraz odrzut aby po kilku strzałach nie celować w sufit zamiast w wroga. W "Tom clancy's Rainbow Six Siege" do broni możemy dokupić także tłumiki które nie mają za zadanie głównie tłumić dźwięku pocisków wystrzelanych z karabinu tylko mają za zadanie zmniejszać odrzut broni co jest bardzo ważne u niektórych strzelb lub karabinów.Gdyby nie tłumiki celowanie w grze było by znacznie trudniejsze.
Strzelając z karabinów lub strzelb trafić wroga jest bardzo ciężko lecz po pewnym czasie grania staje się to coraz łatwiejsze, możemy też rozstawiać barykady, tarcze oraz wzmacniać niektóre ściany.Do dyspozycji mamy też wiele rodzajów sprzętu.

W grze mamy bardzo wiele poziomów do zdobycia możemy je zdobywać między innymi podczas wypełniania operacji które są bardzo trudne nawet na najniższym poziomie trudności czyli normalnym.Poziomy a raczej punkty doświadczenia możemy zdobywać także podczas grania z innymi graczami.Aby zdobyć jak największą ilość punktów doświadczenia grając drużyną broniącą zakładać na drzwi oraz ściany jak największą ilość barykad i wzmocnień, zdecydowanie najwięcej punktów dostajemy za zabicie przeciwnika oraz za wygranie meczu.Grając po stronie drużyny atakującej mamy możliwość korzystania z dronów dzięki którym możemy niszczyć kamery za co dostajemy 10 punktów doświadczenia ujmować punkty życia przeciwnikom, drony są małe więc bez żadnych problemów przedostaną się przez zabarykadowane miejsca. Rozgrywka w "Tom Clancy's Rainbow Six Siege" jest bardzo przyjemna i polecam zagrać każdemu kto lubi gry typu FPS.

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege 5.0 8
8 0
Art napisany przez Trykpiarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney