Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 93 0
03.07.2017

Rzeczy, które psują świetną grę CS:GO!

Co psuje świetną grę CS:GO? – Taki jest temat tego artykułu. Jak widzicie coś luźniejszego, gdyż kończą mi się pomysły, a także jestem wyczerpany ciągłym pisaniem ponad dziesięciu artykułów dziennie. Dobrze, ja już nie przedłużam tego w miarę krótkiego jak na mnie wstępu, dlatego też serdecznie zapraszam Cię do czytania tego artykułu. Otóż zaczniemy od razu od wyjaśnienia tematu, a dokładniej podania odpowiedzi na pytanie w nim zawarte – Griefing i trollowanie. Nie raz wchodzimy na tryb turniejowy i słyszymy krzyczące, ruskie dzieci, a jak je wyciszymy to zaczynają prowokować. Przez takie rzeczy dostaję bany na tydzień, a dokładniej dlatego, że takie ruskie dziecko wyrzucę z meczu turniejowego. Czyż to nie one powinny otrzymać tak długą karę turniejową? W końcu ja chciałem zrobić to dla dobra drużyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Powiem szczerze, że czasami lepiej mieć w drużynie większą ilość botów niż prawdziwych graczy, a dokładniej niewyżytych i niewychowanych dzieci nie wychodzących przez całe wakacje na podwórko. Kolejną rzeczą są zbyt długie kary turniejowe, o których przed chwilą wspomniałem. Ostatnio otrzymałem tak długą karę turniejową, gdyż byłem w drużynie tylko ja i jeszcze jedna osoba, która mnie wyrzuciła. Za takie coś otrzymałem karę o długości tygodnia z powodem „Zostałeś wyrzucony ze zbyt wielu meczy”. Tak samo pokrzywdzone są osoby ze słabszymi komputerami, które często nie zdążają dołączać do gry z powodu słabych procesorów i innych ważnych podzespołów. Moim zdaniem powinni dwie opcje trybów turniejowych – z rozgrzewką o długości pięciu minut oraz długości dziesięciu. Nie wiem czy ten pomysł sprawdziłby się, ale ciekawie się by zapowiadał.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Kolejna rzecz to ciągle niepoprawne działanie hitboxów. Ostatnio na serwerze miałem sytuację, że strzeliłem trzy razy w głowę przeciwnika, a on nadal nie zginął i z tego powodu przegrałem rundę. Połowa mojej drużyny obecnej na serwerze potwierdziła moje słowa. Nie byli tą sytuacją zdziwieni, bo w końcu ta gra posiada naprawdę wiele błędów, mimo iż jest tak popularna. Ostatnie to scamerzy, ale to również nie jest wina Valve. Polecam przeczytać moje materiały na temat scamów. To już na tyle z tego krótkiego artykułu. Mam nadzieję, że się spodobał wam wszystkim, albo przynajmniej większości czytających go. Zachęcam do zostawienia jednego z kciuków, udostępnienia materiału i napisaniu w sekcji komentarzy opinii na jego temat. Ja już tego artykułu nie przedłużam, trzymajcie się i do zobaczenia!
Rzeczy, które psują świetną grę CS:GO! 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
2

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Czdziek
10

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak