Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
1 0 138 0
07.06.2017

Shinigami wkracza do świata przeglądarkowych gier MMO

Fani mangi i anime będą wielce uradowani - zwłaszcza ci, którzy z zapartym tchem śledzą mangę Bleach. Oto bowiem możemy wcielić się w łowcę demonów - Shinigami - który po tysiącletnim letargu budzi się i przeżywa przygody w świecie śmiertelników.

Od anime przeglądarkowego MMO
Minęło już dziesięć lat, odkąd manga i anime “Bleach” podbiła serca fanów tego gatunku nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Mimo upływu lat, tytuł cieszy się niezmienną popularnością, a nasz rodzimy rynek powitał swego czasu Bleach na kanale Hyper. Historia mangi toczy się wokół konfliktu dwóch bóstw - Shinigami, czyli bogów śmierci i tzw. Hollows, które są złymi duchami zamieszkującymi ludzki świat.

W Bleach Online będziesz mógł się wcielić w jednego z kilku wyjątkowych Shinigami. Każdy z tych awatarów dysponuje własną osobowością oraz indywidualnymi umiejętnościami, które może wykorzystać w walce. Kiedy już Twój Shinigami zbudzi się z tysiącletniego snu i zostanie zesłany do świata ludzi, będzie to odpowiedni czas, aby zapoznać się z tym, co nowego to dalekowschodnie MMO na przeglądarki wprowadza na swój rynek.

Grając w tę grę możesz zdobyć 310 Graj

Jak wygląda rozgrywka w Bleach Online?
Skoro jesteśmy już przy rozgrywce, to w Bleach Online należy wyróżnić dwie główne płaszczyzny, na których się ona odbywa. Z jednej strony znajdujemy się w mieście-twierdzy o nazwie Seiretei, które stanowi centrum społecznościowe dla wszystkich graczy. To właśnie tutaj podejmiesz się pierwszych zadań, zwerbujesz do wspólnej przygody swoich towarzyszy, a także przekujesz swój dotychczasowy ekwipunek na lepszy, co pozwoli Ci znacznie rozwinąć swoją postać i stanąć obiema nogami w świecie ludzi. Drugą płaszczyzną są pola bitwy, ale o tym za chwilę.

Piękna walka turowa
Jak w wielu grach MMO na przeglądarki, w Bleach również walka odbywa się w systemie turowej. Podczas potyczek mogą nam towarzyszyć inni łowcy, którzy stopniowo dołączają do naszego Shinigami. Wraz z pozostałymi śmiałkami stawisz tu czoła różnym demonicznym oponentom zamieszkującym świat ludzi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 320 Graj

Ponieważ każdy Shinigami posiada unikalny zestaw umiejętności, o nudzie w rozgrywce turowej nie ma tu mowy. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze piękna, ręcznie rysowana grafika, zapewniająca fenomenalne efekty czarów i umiejętności. Bleach Online to zdecydowanie jedna z najładniejszych gier przeglądarkowych w swoim gatunku.
Zdrowa rywalizacja
Bleach Online to nie tylko wciągający tryb PvE. W grze czekać będą na Ciebie również pojedynki PvP, w których staniesz w szranki z innymi bohaterami, a sezonowe wydarzenia towarzyszące temu trybowi rozgrywki sprawia, że potyczki na arenach i polach bitwy praktycznie w ogóle się nie nudzą, a na brak zajęć po zalogowaniu się do świata Bleach Online też nie można narzekać.

Trudno znaleźć MMO na przeglądarki, które będzie wciągać z taką siłą, jak robi to Bleach Online. To jeden z tych tytułów, który został dopracowany w każdym możliwym aspekcie - począwszy od rozbudowanej rozgrywki, poprzez fantastyczną oprawę audiowizualną, a kończąc na imponującym świecie, w którym poruszasz się jako jedno z legendarnych bóstw.

Nie przedłużając: jeśli cenisz sobie serię Bleach, to ta gra powinna się znaleźć na Twojej liście pozycji obowiązkowych. Jeśli jej nie znasz, to nie szkodzi. Możesz zastosować się do wskazówek z powyższego zdania.

Shinigami wkracza do świata przeglądarkowych gier MMO 5.0 1
1 0
Art napisany przez Michu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
2

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
3

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
4

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
5

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
6

Jak zdobywać dużą sumę bananków?

Poradnik MaTixLiVeStreaM
7

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
8

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
9

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper