Jak to działa
0 0 80 0
10.07.2017

Spellforce czyli RTS i RPG który kochamy :)

Spellforce czyli RTS i RPG którzy w dzieciństwie mieli prawo aby zagrać w tą wspaniałą grę. Gra powstała 2003 roku przez firme JoWooD ale nie o tym tu mowa. Gra opowiada o słudze Run który zostaje przywołany przez Rohena aby zwalczyć nowe zagrożenie jakim będą (spojler jeżeli ktoś nie grał!) ostrza czyli potężni żołnierze ze stali. Nasz bohater w grze stawia czołom kolejnym wrogom którzy pragną zniszczenia Zakonu Świtu czyli zakonu prowadzącego przez Mistrza Zakonu. Zadaniem zakonu jest obrona ludzi światła przed wojskami ciemności a szczególnie nowym zagrożeniem jakim jest nowy Mag który spotyka naszego bohatera podczas podróży. W grze możemy sterować bohaterem zarówno z 3 osoby jak i z 1 osoby. Posiadamy umiejętności oraz czary które możemy zdobyć z innych wrogów lub poprzez ulepszenia umiejętności postaci.

Oczywiście w grze znajdziemy również piękną i wzruszająca fabułę które główną rolę odgrywa nasz bohater sługa run. W grze możemy posiadać własne wojska tworzące je w określonych budynkach czyli w monumentach. Do dyspozycji mamy 6 rodzai jednostek. Ludzie czyli zrównoważona armia posiada dobrze wyszkolone wojska do walki wręcz oraz magów, elfy czyli najlepsi łucznicy i magowie lodu. Posiadają najmocniejsze wieże strzelające lodem oraz wieże kusznicze podobnie do ludzie. Krasnoludki czyli mocni żołnierze, orki czyli wspaniali szamani o ogniomistrze ( największe obrażenia od magi), trolle czyli bardzo wytrzymali żołnierze którzy posiadają ogromną ilość życie oraz wieże zadające naprawdę dużą ilość obrażeń, a na końcu znajdziemy również mroczne elfy które posiadają moim zdaniem najlepsze wojsko

Zarówno pod względem odporności, obrażeń obraz potężne wieże które potrafią zahipnotyzować wroga lub porazić go promieniem. Gra jest na jakieś około 200h w zależności czy ktoś rozumie szybciej takie gry czy mu idzie ciężej. Podsumowując oceniam to grę na 9/10 ponieważ jest to jedna z lepszy gier tego typu. Gra posiada 3 części:
-Spellforce Zakon Świtu + 2 dodatki
-Spellforce 2 Czas Mrocznych Wojen + kilka dodatków
-Spellforce 3 które będzie miało premiere w tym roku:).
Gra posiada również tryb COOP co pozwala na walkę z wrogiem wraz z twoim sojusznikiem.
Gra jak na lata 2003 ma bardzo dobrą grafikę oraz edytor który pozwala na modyfikację map.
Ten fascynujący tytuł kosztuje około 7zł część 1. Kolejne części są trochę droższe. Do sedna, uważam że każdy gracz który lubi gry typu RPG+RTS i nie ma problemów że jest to gra z 2003 powinien w nią zagrać i przeżyć fascynującą przygodę w świecie Spellforce :)

Spellforce czyli RTS i RPG który kochamy :) 0.0 0
0 0
Art napisany przez EdzioLKM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ