Jak to działa
0 0 157 0
26.08.2017

Spellforce Zakon Świtu - 15 Ciekawostek na temat gry !

Spellforce Zakon Świtu czyli gra którą już wcześniej opisywałem w mojej recenzji na którą bardzo gorąco zapraszam. Już niedługo pojawi się tutorial dotyczący jak powiększyć rozdzieloczość w grze Spellforce. Wszystko zostało dokładnie opisane. Lecz nie o tym mowa. Przejdźmy do rzeczy. Jak wiecie lub nie wiecie w grze Spellforce znajduje się wiele ciekawostek które dotyczą mapy, bardzo prawdopodobnych przypuszczeń, bugów oraz ester egów.

Czy jesteście gotowi? Tak, na pewno? Jak tak to zaczynajmy

-Miejsce 15: W twierdzy zakon świtu znajdują się jagody, mimo tego że monumentu elfów nie ma na mapie oraz Sarogórze jest to miejsce gdzie jest najmniej dzikiej zwierzyny oraz nie ma ryb.

-Miejsce 14. Nie wiem czy to można nazwać ciekawostką lecz jest interesujące. Ostatnia wersje Spellforce jest 1.53 lecz wersja steam’owa jest 1.54. Czym się różnią? Coś dodali?
Miejsce 13 Już podczas śmierci Rohena na Lodowych Bagnach są ciała rycerzy zakonnych. Urias już wtedy stoi na Lodowych Bagnach.

-Miejsce 12 Kim jest duch Argarda Skjalfson'a znajdującego się w ruinach w Południowych Górach Wietrznych? Prawdopodobnie jest to syn władcy krasnoludków który zginął przez smoka. Według mnie jedyna słuszna teoria.

-Miejsce 11 leci do dwóch uzdrowicieli mieszkających w Shielu. Są to lekarze od rodu leonidar. Dlaczego tak daleko od domu. Jak się tu dostali jeżeli brama jest zamknięta od czasu wojny?

-Miejsce 10. W Szarogórzu na początek gry możemy zobaczyć ,,dobrego Mrocznego'' jeżeli odpowiednio zbliżymy się do przełęczy.

-Miejsce 9 należy się tajnemu podziemu znajdującemu się pod Twierdzą w Dolinie Szarego Zmierzchu. Wejście prawdopodobnie znajduję się na północy od twierdzy (koło skał).

-Miejsce 8 McWinter znajduję sie w 3 częściach Spellforce 1, dwóch dodatkach oraz w każdej części Spellforce 2 ( plus dodatki). Dlaczego akurat on?

-Miejsce 7 Zajmuje wioska dobrych ludzi których możemy zauważyć tylko przy użyciu cheatów na podgląd mapy. Są to 2 domy wioski wspomianej w dialogu z sierżantami. Znajduję się koło monumentu ludzi. Znajduje się w Shielu.
-Miejsce 6 W Szarogórzu znajduje się ukryty kufer w lewym górnym rogu zamku.

-Miejsce 5 Kim jest ożywieniec którego wskrzeszamy na mapie Kurhany Skowytu dzięki medalionie w kształcie gwiazdy? Kim był? Dlaczego możemy go ożywić? Tego nie wiem? Z dialogi możemy się doczytać że był on sługą mistrza? Czyżby mag kręgu?

-Miejsce 4 zajmuje potwór o którym nie mieliście pojęcia. Jest to Przeklęty Huori który znajduję się na górze mapy w Bruździe. Posiada potężny pierścień Sfer.

-Miejsce 3 należy się wydarzeniu które odbywa się po przejściu misji z Hokanem Ashir'em w Szarogórzu. Na cmentarzu pojawią się duchy i upiory które mają prawdopodobnie imienia twórców gry. Szokujące nie prawdaż, czasami to wydarzenie się nie pojawia. Jest to rzadkość.

-Miejsce 2 W eloni na południu od osady znajduje się kupiec który sprzedaje plany dla ludzi (farma, gildia rybacka, gospodarstwo itp. za tanie pieniądze).

-Miejsce 1 zajmuje odpowiedź na pytanie. Jakim sposobem sierżant Einar przebił się do menhioru który znajduje się nie opodal monumentu. Z treści dowiadujemy się że gry przekroczył portal udało się na południe a nie na zachód jak prowadzi droga na mapie Cień Drzew. Już objaśniam przypuszczenie. Niedaleko kamienia i żelaza ludzi znajdują się ciąg skał które prawdopodobnie zasypały stare przejście przez góry. Stąd wiemy teraz jak Einarowi udało się przejść przez góry. Gliczem niestety nie :)

Jest to ostatnia seria dotycząca samego Spellforce’a. Jest mało zainteresowania grą więc jeżeli ktoś chce pogadać na temat gry zapraszam do napisania wiadomości na banankach :) Pozdrawiam.
Spellforce Zakon Świtu - 15 Ciekawostek na temat gry ! 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor