Jak to działa
0 0 81 0
23.08.2017

Star Wars: Battlefront II- co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Star Wars: Battlefront II- kontynuacja świetnie udanej strzelaniny FPP, której gracze po raz kolejny natrafią na uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Lecz przejdźmy teraz tok główny artykułu na fabułę.
Jak podaje serwis gryonline akcja Star Wars: Battlefront II została osadzona w czasie po zniszczeniu już drugiej Gwiazdy Śmierci. Teraz główną bohaterką staję się Iden Versio, czyli dowódczyni Inferno Squad- elitarnego oddziału Imperium. Zadaniem naszej bohaterki jest pomszczenia sławnego Imperatora. Podczas wielu spektakularnych bitew, pościgów i wybuchów napotkamy również na wielu nowych bohaterów jak i tych starych znanych z filmów Starwar'sów. Wśród taki zaliczmy na przykład: Luke Skywalker'a!

Teraz zajmijmy się mechaniką gry. Głównie nasza rzecz mówiąc podróż będzie głównie w celu wykonywania kolejnych zadań i eliminacji hordy przeciwników przy użyciu wielu broni, mieczy i innych narzędzi do walki znanych spod znaku Gwiezdnych Wojen. Jak się dowiadujemy nowością są bitwy w przestrzeni kosmicznej , które toczymy za sterami statków i myśliwców kosmicznych. Czyli zapowiada się świetna zabawa zarówno na ziemi, wodzie, piasku ale co najważniejsze w kosmosie gdzie zobaczymy tylko huk strzałów laserowych i kosmicznych pojazdów.
A teraz coś o Trybach gry:
W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Star Wars:Battlefront II oferuje nam rozbudowana kampanię fabularną dla pojedynczego gracza co sprawia że będziemy mogli też trochę zabawić się samemu niż szybciutenko przejść kampanię jednoosobową i od razu wskoczyć na multiplayer.

Jedną z większych zalet Battlefront II jest oczywiście dobrze rozbudowana gra multiplayer. Z tego co możemy wyczytać, w sieciowych starciach bierze udział maksymalnie czterdziestu graczy. Nie prawda że dużo? Lecz nie ma ograniczeń dla EA. W grze multiplayer będziemy mogli objąć kontrolę nad żołnierzami wroga i sojusznika lecz także nad wspomnianym oraz sławnym Luke'm Skywalkerem. Postaciami jakimi będziemy mogli zagrać są również: Rey, Kylo Ren, nasz ulubiony Yoda oraz Darth Maul). W mutli nie obejdzie się również bez ulepszeń broni jak i pojazdów oraz ich personalizacji- zmieniać wygląd !. Potyczki jakie oferuje nam gra toczą się na różnorodnych mapach, wśród których możemy zaliczyć bazę StarKiller'a, kantyna Mos Eisley i planete Yavina 4 .
Premiera gry jest ustalona na 17 listopada 2017 roku. Oczywiście będzie polska wersja językowa (napisy). Krótko mówiąc musimy poczekać :) lecz gra zapowiada się świetnie. Pozdrawiam.

Star Wars: Battlefront II- co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper