Jak to działa
0 0 25 0
23.08.2017

Star Wars: Battlefront II- co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Star Wars: Battlefront II- kontynuacja świetnie udanej strzelaniny FPP, której gracze po raz kolejny natrafią na uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Lecz przejdźmy teraz tok główny artykułu na fabułę.
Jak podaje serwis gryonline akcja Star Wars: Battlefront II została osadzona w czasie po zniszczeniu już drugiej Gwiazdy Śmierci. Teraz główną bohaterką staję się Iden Versio, czyli dowódczyni Inferno Squad- elitarnego oddziału Imperium. Zadaniem naszej bohaterki jest pomszczenia sławnego Imperatora. Podczas wielu spektakularnych bitew, pościgów i wybuchów napotkamy również na wielu nowych bohaterów jak i tych starych znanych z filmów Starwar'sów. Wśród taki zaliczmy na przykład: Luke Skywalker'a!

Teraz zajmijmy się mechaniką gry. Głównie nasza rzecz mówiąc podróż będzie głównie w celu wykonywania kolejnych zadań i eliminacji hordy przeciwników przy użyciu wielu broni, mieczy i innych narzędzi do walki znanych spod znaku Gwiezdnych Wojen. Jak się dowiadujemy nowością są bitwy w przestrzeni kosmicznej , które toczymy za sterami statków i myśliwców kosmicznych. Czyli zapowiada się świetna zabawa zarówno na ziemi, wodzie, piasku ale co najważniejsze w kosmosie gdzie zobaczymy tylko huk strzałów laserowych i kosmicznych pojazdów.
A teraz coś o Trybach gry:
W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Star Wars:Battlefront II oferuje nam rozbudowana kampanię fabularną dla pojedynczego gracza co sprawia że będziemy mogli też trochę zabawić się samemu niż szybciutenko przejść kampanię jednoosobową i od razu wskoczyć na multiplayer.

Jedną z większych zalet Battlefront II jest oczywiście dobrze rozbudowana gra multiplayer. Z tego co możemy wyczytać, w sieciowych starciach bierze udział maksymalnie czterdziestu graczy. Nie prawda że dużo? Lecz nie ma ograniczeń dla EA. W grze multiplayer będziemy mogli objąć kontrolę nad żołnierzami wroga i sojusznika lecz także nad wspomnianym oraz sławnym Luke'm Skywalkerem. Postaciami jakimi będziemy mogli zagrać są również: Rey, Kylo Ren, nasz ulubiony Yoda oraz Darth Maul). W mutli nie obejdzie się również bez ulepszeń broni jak i pojazdów oraz ich personalizacji- zmieniać wygląd !. Potyczki jakie oferuje nam gra toczą się na różnorodnych mapach, wśród których możemy zaliczyć bazę StarKiller'a, kantyna Mos Eisley i planete Yavina 4 .
Premiera gry jest ustalona na 17 listopada 2017 roku. Oczywiście będzie polska wersja językowa (napisy). Krótko mówiąc musimy poczekać :) lecz gra zapowiada się świetnie. Pozdrawiam.

Star Wars: Battlefront II- co wiemy już na pewno na temat gry. 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir