Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
2 0 93 0
12.06.2017

TF2 to gra L2P Valve'a

Team Fortress 2 jest to kontynuacja gry Team Fortress Clasic. Gra jest gatunku first-person shooter stworzona przez dużą firme Valve Corporation. Gra jest oczywiście za darmo na platformie gier Steam. Gra została wydana dnia 10 października 2007 roku. Gra jest wieloosobowa i jak to Valve można w niej kupować modele broni do danej postaci, ubrania i to oczywiście za prawdziwą gotówkę. W grze jest narazie dostępnych 9 postaci. Do ofensywy należy : Skaut, Żołnierz oraz Pyro. Do defensywy należy : Demoman, Gruby oraz Inżynier. Do wsparcia podczas walki należy : Medyk, Snajper oraz szpieg. Tymi dziewięcioma klasami możemy w każdej chwili zagrać na jakimś serwerze Team Fortress 2. Ta gra Valve jest jedną z lepszych gier na nudne wieczory i nie tylko. Niestety ta gra nie pobiera się zbyt szybko, ponieważ zajmuje dużo pamięci.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Teraz zajmiemy się opisami naszych klas.Umiejętnością Skauta jest zdolność do przejmowania punktów kontrolnych dwa razy szybciej niż inne klasy. Umiejętnością Żołnierza jest przebicie linii frontu swoimi niszczycielskimi rakietami, a umiejętnością Pyro jest wzniecenie ognistego chaosu we wrogich szykach poprzez zasadzki. A teraz defensywne klasy. Umiejętnością Demomana jest zabezpieczanie terenu za pomocą bomb samoprzylepnych i detonować je na własne życzenie. Umiejętnością Grubego jest wykaszanie nadchodzących sił wroga i odpychaniu ich do tyłu, natomiast umięjętnością Inżyniera jest budowanie przeróżnych działek oraz teleportów. A teraz przyszedł czas na 3 grupę klas, które wspomagają swoich kumpli z drużyny w walce. W tej grupie klas są 3 postacie między innymi: Medyk, Snajper oraz Szpieg.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Medyk bardzo pomaga swoim ludziom w drużynie poprzez leczenie ich w trakcie walki. Snajper jako jedyna klasa w grze ma w swoim ekwipunku Snajperkę. Snajperzy mają także taki item jak Sikwondo, dzięki któremu mogą gasić ogień i zwiększyć obrażenia zadawane przez kolegów z drużyny, a za to Szpiedzy mogą zamienić się w swojego przeciwnika. Niestety bronią szpiegów jest tylko nóż oraz pistolet.W Team Fortress 2 jest także wiele trybów gry takich jak: Arena, Zdobądź flagę, Tryb Rankingowy, Punkt Kontrolny, Król Wzgórza, Mann Kontra Maszyny, Mannpower, Podaniówka, Ładunek, Zawartość nieużywana, Nadchodzące Tryby, Wyniszczenie, Dostawa Specjalna , Kontrolna Terytorialna, Tryb Treningowy, Zawartość nieużywana, Nadchodzące Tryby. Ja oceniam Team Fortress 2 tą świetną grę od Valve na pozytywną ocene 9/10. Ta gra ma bardzo ładną grafikę, ładnie zaprojektowane postacie itp. Pozdrawiam Szymon

TF2 to gra L2P Valve'a 5.0 2
2 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
4

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
9

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
10

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1