Jak to działa
1 0 95 0
25.06.2017

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra

The Crew czyli gra która posiada wielką odwzorowaną mapę Stanów Zjednoczonych, mapa ta jest moim zdanie dziurawa jak ser szwajcarski. W pewnych miejscach są miasta, zabudowy, drogi, tory wyścigowe (których moim zdanie jest za mało), a w niektórych pustka. Jeśli chodzi o fabułę to jest ciekawa, mamy zawarte tam wyścigi w terenie, na asfalcie, po torze, zniszczenie przeciwnika, jazda przez punkty, mamy tego od groma. Doliczyć można także bonusową aktywność związaną z dodatkami Wild Run i Calling All Units ( Dodatek WR pozwala nam na udział w festiwalach organizowanych comiesięcznie a CAU ulepsza nam pościgi, dodaje radiowozy do rozgrywki oraz parę misji). W grze mamy też wyścigi PVP lub misje związane z frakcjami. Na uwagę zasługują też wyzwania które rozmieszczone są w każdym zakątku mapy :) .

Grafika jest fenomenalna przy czym wymagania niezbyt wygórowane. Scenki robione na silniku gry to genialny pomysł. Jeśli mówimy o grafice trzeba też wspomnieć o tuningu, bo tutaj można wiele powiedzieć, można dostosować auto do danych potrzeb jeśli chcemy auto do lansowania się na drogach żaden problem, mamy tunera ulicznego, chyba że wolimy pośmigać po bezdrożach to mamy też tunera rajdowego. Oprócz tego posiadamy wiele możliwości jeśli chodzi o tuning wizualny, co najlepsze części są różne dla każdych wersji. W grze jest umieszczonych wiele wiernie odwzorowanych samochodów. Model jazdy też można uznać za plus, ale to już kwestia sporna. Jeśli chodzi o złe strony to mówimy tu o optymalizacji i bugach typu „dotknąłem radiowozu i poleciałem na drugi koniec stanu”, więc uważajcie przy pościgach ;) .

Podsumowując The Crew jest grą dobrą ale złą. Jest zła przez ilość błędów i bugów oraz za słabą optymalizację. Na swoje szczęście ma też swoje plusy, czyli grafika oraz fizyka jazdy są genialne, przy jeździe czuć że trzymamy kierownicę i że pędzimy autostradą wśród ośnieżonych gór, duże możliwości tunigu, ciekawe lokacje do zwiedzenia, wierne odwzorowanie mapy Stanów Zjednoczonych, ilość pojazdów oraz genialne dodatki. Bo kto przetrwałby w grze opowiadającej o „mafii” samochodowej, bez możliwości zabawy z policją. Raczej nikt. Plusem też z pewnością jest też cena. Nie długo wychodzi The Crew 2, miejmy nadzieję że twórcy nie powtórzą tych samych błędów, ale stworzą kolejny produkt warty tych pieniędzy oraz naszego czasu. Oczywiście błędy się zdarzają, ale niech samochody zostaną samochodami i niech nie latają między stanami. Ocena wystawiona przeze mnie to 7/10.

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra 5.0 1
1 0
Art napisany przez Mezil

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal