Jak to działa
0 0 54 0
26.06.2017

Time Mysteries 3: The Final Enigma jedna z lepszych

Time Mysteries 3: The Final Enigma to gra wyprodukowana 13 stycznia 2013 roku przez nasze Polskie studio Artifex Mundi. Gra jest typem gry Hidden Object Puzzle Adventure - HOPA. W Polskim tłumaczeniu gry tytuł brzmi Tajemnice Czasu 3: Ostatnia Zagadka Edycja Kolekcjonerska. Gra jest kontynuacją 2 części Sagi gier Tajemnice Czasu w języku angielskim Time Mysteries. Cała akcja rozpoczyna się, gdy mamy dziwny sen. Jest w nim Viviana. Wychodzimy na zewnątrz. Idziemy do domu naszego dobrego wujka. Pod domem możemy zobaczyć dziwną, zakapturzoną postać kombinującą coś przy drzwiach do domu wujka. Gdy nas zauważa ucieka w ślepy zaułek. Gdy idziemy do tego ślepego zaułka nagle zakapturzona postać rozpływa się w powietrzu. Zawracamy pod dom wujka. Niestety na drzwi została założona dziwna aura uniemożliwiająca nam wejście do domu.

Aby wejść do domu musimy skorzystać z najdziwniejszych sposobów jakie są. Wchodzimy do piwnicy oknem. Jest w niej ciemno. Po kilku minutach pobytu w tej piwnicy wychodzimy z niej do innego pokoju schodami. Spotykamy tam naszego wujka z Michaelem - Podróżnikiem w Czasie. Mówią, że przyszłość świata jest w poważnym niebezpieczeństwie. Dostajemy od Wujka maszynę czasu, która umożliwia nam podróże w czasie. Cofamy się do pewnego czasu. Wchodzimy do jakiejś jaskini. Z jaskini wychodzimy na powierzchnię, na której widzimy bójkę Viviany z Merlinem. Viviana zamieniła Merlina w drzewo, natomiast Merlin zamroził ją w skale. Po dojściu do nich Merlin zamieniony w drzewo ma dla nas prośbę, abyśmy pomogli jego córce. Idziemy do chaty córki Merlina, którą nam wskazał. Jest tam dziewczyna leżąca na łóżku otoczona jakąś aurą oraz pobita.

Musimy jej pomóc, bo w przeciwnym przypadku czeka ją śmierć męczeńska. Gdy nie pomoglibyśmy jej, skała w której była Viviana zamrożona pęknie, co spowoduje uwolnienie się Viviany ze skały i zasianie zamętu, pogardy i wszystkiego złego. Natomiast gdy pomożemy córce Merlina skończy się wszystko dobrze, lecz tylko na jakiś czas. Poprzestańmy na tym momencie, gdyż opisanie całej gry przekroczyło by na pewno 8000 znaków. Gra skończy się dobrze (W razie czego). Ja grę tą wam mocno polecam, ja sam przeszedłem ją kilka razy na platformie mobilnej oraz komputerowej. Grę możemy nabyć w wielkiej wyprzedaży na platformie gier Steam. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską, w której znajdziemy między innymi dodatkowy rozdział, tapety, muzyka itp. Grę oceniam na ocenę 9/10. Wkrótce nowe recenzje gier. Pozdrawiam Szymon.

Time Mysteries 3: The Final Enigma jedna z lepszych 0.0 0
0 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
2

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
3

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
4

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen