Jak to działa
Przejdź do gry Tribal Wars 2
Tribal Wars 2
1 0 214 0
23.07.2017

Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Wielu z nas zna grę Plemiona, która zabrała graczom mnóstwo czasu i dała wiele radości lecz mało osób wie, że Tribal Wars 2 to jej kontynuacja. Przenieś się w czasie do wspaniałej średniowiecznej epoki i zbuduj największe królestwo w grze! Gra Tribal Wars jest zbudowana bardzo podobnie do Plemiona lecz jeśli myślicie, że jest bezmyślnie skopiowana ze starej wersji to się grubo mylicie! Do gry dodano wiele świetnych ulepszeń i poprawiono grafikę. Co gra oferuje oraz co możemy znaleźć nowego?
- 50 misji (może troszkę więcej)
- Uczciwie rozbudowany system walk
- Nocny bonus (możemy spokojnie spać, aczkolwiek pomiędzy północą a ósmą defensywne jednostki otrzymują bonus wartości 100%, a wrogowie muszą stać przed bramą)
- Duża korzyść z dołączenia do plemienia
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej... Przeczytajcie dalej!
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Na sam początek zaczynamy z małą osadą, którą z czasem rozwijamy, aż staniemy się potężni. Tak jak w tego typu grach rozbudowujemy główny budynek dzięki czemu możemy odblokowywać budynki do budowania (jest 17 dostępnych w grze). W ten oto sposób możemy powoli odblokowywać budynki i je rozbudowywać. Wspomnę również, że gracz musi przemyśleć swoje decyzje bo to gra strategiczna. Trzeba dokładnie rozporządzać surowcami aby w sprawny sposób rozwinąć wszystkie budynki na maksymalny poziom (30 pzm). W niektórych budynkach możemy przeprowadzać badania za co dostajemy punkty bonusowe. W naszej grze nie może również nie być potężnej armii! Dzięki zbudowaniu i ulepszaniu baraków możemy odblokować dwanaście różnych jednostek. Armia o takiej mocy pokaże nam w trybie walki PvE (gracz kontra środowisko) na co ją stać oraz pokaże, gdzie jest miejsce złych barbarzyńców i szturmem odbierze cenne terytorium.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Gra i tutaj daje nam powód do przemyśleń, ponieważ w grze są ofensywne i defensywne jednostki, których trzeba rozmieszczać z nadzwyczajnym wyczuciem. Niesamowitym ułatwieniem dla nas może okazać się niezwyciężony Paladyn, który może pokazać się tylko raz w armii i jeżeli polegnie można znów powołać go na nowo. Ten potężny wojownik dostaje punkty doświadczenia z czego można wymienić je na wspaniałe nagrody dla wyposażenia jego postaci, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej cenniejszy.
Na samo zakończenie jeszcze dodam, że gra przebiła klasyk i go jeszcze bardziej udoskonaliła oraz pokazała znacznie lepszą grafikę, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością pośród wielu graczy tego typu gier. Świetna grafika 2,5D dopełnia oraz uwydatnia całą świetność gry. Nie czekaj i przekonaj się na własne oczy, zbuduj swoje imperium i przejmij świat.
Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja 5.0 1
1 0
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor