Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 80 0
02.07.2017

Tryndamere czyli potęga splitpushu

Witam chciałbym przedstawić wam jednego z najlepszych toplanerów, który potrafi być uciążliwy dla przeciwnego teamu.
W solokolejce championy na topie, które wspomagają nasz team nie zawsze działają tak jak powinny bo nie wiemy z kim mamy do czynienia i czy nasz team pozwoli nam wykorzystać swój potencjał dlatego w soloQ przyjemnymi championami zarówno na topie jak i na jungli są splitpusherzy, którzy masakrują w szczególności niskie dywizje dzięki czemu niemalże można wygrać grę solo. Nie ma tu dużej filozofii przede wszystkim staramy się nie ginąć bo jeśli nafeedujemy przeciwnika to niestety będzie ciężko nam splitpushować. Mamy się skalować do złożenia konkretnych itemów pod push tak aby w późniejszej fazie gry będziemy masakrować każdego kto tylko do nas zejdzie gdy my w tym czasie pushujemy linie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Build typowo pod split to botrk czyli trochę lifestealu i rzecz jasna najważniejsze dodatkowy AS aby szybciej niszczyć fale minionów. Statik, który po naładowaniu odpala piorunki i daje dodatkowy AS kolejny core item pod split. Buty albo merkury albo tabi zależnie na co gramy i co jest w przeciwnym teamie. Infinity Edge dodatkowy crit i AD jak najbardziej pomocne przy pushu i masakracji każdego kto tylko do nas zejdzie. Z summonerów obowiązkowo tp w początkowych fazach gry używa się go raczej do tp pod wieże aby farmić creepy ale potem w late latami z linii do linii pushując i robiąc presje. Guardian teraz daję dodatkowe AD a poza tym pozwala po śmierci się odnowić, niby trynda ma swój ult do tego to jednak ga się przydaję aby móc po śmierci coś zdziałać jeśli sytuacja pozwoli. Essence Reaver nie jest potrzebny tu lepiej wrzucić coś innego pod AD lub AS.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Jak wygląda strategia otóż prosto :D
W fazie laningu nie feedujemy staramy się farmić i jeśli enemy przeciwnik jest słaby i mamy możliwość to go zabijamy. Obserwujemy cały czas sytuację na mapie gdzie są przeciwnicy i gdy splitpushujemy staramy się mieć wizję. Ta strategia jest bardzo dobra bo gdy my splitpushujemy robimy presję przez co ktoś z enemy teamu musi do nas zejść i nas zabić a zazwyczaj w soloq schodzą po 2 osoby więc wtedy nasz team jest 4vs3. Gdy zbliża się 40 min a nam udało się wziąć inhibitor i towery nexusa warto ustawić warda po czym tepnąć tam jeśli będzie taka możliwość i skończyć grę. Ważne przy splitpushu jest sygnalizowanie naszemu teamowi aby nie zaczynali się bić bez nas tylko stali na linii i się obijali tak aby kupować czas dla nas a my w tym czasie obserwujemy mapę lecimy do przodu i gdy tylko ktoś znika a my nie mamy wizji cofamy i tak powtarzamy przez całą grę praktycznie.

Tryndamere czyli potęga splitpushu 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
5

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
6

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
7

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
8

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Paladins Dodatkowe nowości w OB 64

Poradnik przemdyl
10

CSGO (B2P) Czy warto grać w CSGO ?

Recenzja furia016